вАлнуюся сильнА• 23 января 2023
Сметанний крем перезбила
Почали утворюватися комочки, зрід. Чи можна ще якось врятувати?
вАлнуюся сильнА
• 23 января 2023
Ответ дляПищалка
Нет((
Ех, невезуха якась мені з цими тортами останні дні... ну цей хоч для себе. Значить буде не доведений до пуття
Ро30BbIu_CJIoHuK• 23 января 2023
Ні. Це вже солодке масло вийшло.
Коли беру на крем домашню сметану, то добавляю туди молоко. Тоді масло не збивається.
Божий одуванчик• 23 января 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ні. Це вже солодке масло вийшло.
Именно так.
Голубая фишка• 23 января 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА
Добавьте сгущёнку и будет вкусный масляный крем)
Зайканалужайке• 23 января 2023
Ответ дляПищалка
Нет((
так, рідину злити, додати какао - і буде шоколадне масло
вАлнуюся сильнА
• 23 января 2023
Ответ дляГолубая фишка
Влаштувала експеремент, втрачати нічого) вилила на марлю відцідити, побачу що вийде
вАлнуюся сильнА
• 23 января 2023
Ответ дляЗайканалужайке
В мене там вже шоколадка. Інколи сметанний крем загущую розтопленим шоколадом (з додаванням трішечки молока і масла). Раніше все ок проходило, сьогодні не вийшло.