Шкура Шуры• 23 января 2023

Чи є вчитель держслужбовцем або новий запрет на виїзд чиновників?

Волшебная палочка• 23 января 2023
Вчитель не чиновник
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляВолшебная палочка
Вчитель не чиновник
Так в новому указі не тільки чиновники🤷‍♀️

’Це стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів і всіх тих, хто має працювати на державу та в державі. Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться’, – заявив президент у вечірньому зверненні.
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляВолшебная палочка
Вчитель не чиновник
Це стосується всіх держслужбовців
Продавец овец• 23 января 2023
Я вот тоже читаю новость вроде не гос служащий, но бюджетная организация.
Не нравится, как обычно начальники обойдут, а по низам будут отдуваться
Дую ветер• 23 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Це стосується всіх держслужбовців
Вчителі не держслужбовці і не посадовці.
Ермолайчик• 23 января 2023
Ответ дляШкура Шуры

Та це стосується керівних посад. А головні спеціалісти можуть виїжджати. Вчитель - не є державним службовцем.
Ермолайчик• 23 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Це стосується всіх держслужбовців
Вчитель - не державний службовець. Хіба вони подають щорічну декларацію?
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А якщо виконавиць може виїхати ? В мене мати виконавиць в виконавчій службі?
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Вчителя ні, а виконавці так😔
Ермолайчик• 23 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Виконавець - це по типу спеціаліста? Рядова посада? Для точності хай запитає в кадровій службі. Вони повинні знати
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Виконавча служба - це не спеціаліст
Ермолайчик• 23 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Виконавча служба - це не спеціаліст
Я маю на увазі - це ж рядова посада, не керівна. Як, наприклад, інспектор-ревізор в податковій службі?
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Так
автор Шкура Шуры • 23 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Воно то так, але мені здається, що заборона торкнеться і її
Ms. Похвала• 24 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
То, наверное, для мужчин
Все возможно• 24 января 2023
Автор, відкрийте Закон України ’Про державну службу’ і почитайте, хто до неї відноситься
Все возможно• 24 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Це стосується всіх держслужбовців
яким боком вчитель до держслужбовців?
Все возможно• 24 января 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Скажу Вам більше: навіть ті, що подають декларації, - не всі є держслужбовцями
Все возможно• 24 января 2023
Ответ дляПродавец овец
Причину для відрядження закордонного організувати не проблема. Зате верхи тепер будуть ще й відрядні отримувати на свої закордонні вояжі
mikshyta• 24 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Це стосується всіх держслужбовців
Вчитель не держслужбовець і ним ніколи не був)
Томатико• 24 января 2023
Это в смысле и женщинам-госслужащим нельзя выезжать? Или в чем новость?
автор Шкура Шуры • 24 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Я вже за виконавця питаю? З вчителем розібралися)
автор Шкура Шуры • 24 января 2023
Ответ дляТоматико
Похоже на то
Все возможно• 24 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
так уточніть у мами, виконавці є різні: якщо вона ДЕРЖАВНИЙ виконавець, то так, має статус держслужбовця.
автор Шкура Шуры • 24 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Вона головний виконавець, вона має статус держслужбовця. Ось це мене і лякає, що виїхати не зможе
Gleva• 24 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Я гадаю це буде стосуватися категорій А і можливо Б , й то Б думаю не всіх
Все возможно• 24 января 2023
Ответ дляШкура Шуры
Шах і мат)))))))))))) айда слуги, айда молодці)))) зразу народ забув про корупцію і скандали із закупівлями
Альфред Шнитке• 24 января 2023
Ответ дляGleva
Пишуть,що посадові особи центральної влади і різних інших місцевої .
Але треба дочекатися самого документу.
Gleva• 24 января 2023
Ответ дляВсе возможно
І не кажіть, на кожну резонансну новину, придумають іншу, щоб відволікти увагу