Пирожкиня• 24 января 2023
Копрограмма
Треба здати доньці копрограму. Зібрала кал вчора обідній час. В лабораторії сказали що скоріш за все він не підійде. Тримала його в холодильнику на дверках.
Вранці відвезла його в лабораторію. Приходжу додому донька покакала. Дзвоню в лабораторію, і блін в лабораторії сказали що вже замінити не можна, лише новий здати як новий аналіз копрограми. Що робити? Блін , знов платити гроші ?
Дуже буде інший результат якщо кал вчорашній?