Укр_жіночка• 24 января 2023
Дівчата, хто ставив імпланти?
Як все проходить? Чи задоволені ви?
Дякую
Сердючка• 24 января 2023
дорого, але воно того варте
але потрібен гарний лікар щоб все якісно зробив
неДоПриличий• 24 января 2023
В грудні поставила 2 штуки, в квітні на них ще буду коронки ставити. Прижилися. Чи задоволена, не знаю, час покаже.
неДоПриличий• 24 января 2023
Як проходить - у мене одночасно було видалення 2 зубів і вживлення імплантів. По часу зайняло більше 2-х годин з місцевою анестезією. Приймала 5 днів антибіотики, без знеболювального після операції.
ПлюшкамиБалуюсь• 24 января 2023
Как воспримет ваш организм. Это все индивидуально. У мужа не прижились, воспаление пошло, пришлось удалять
как тебе такое илон маск• 24 января 2023
у меня спустя 7 лет, один начал шататься.думала коронка отошла, оказалось имплант.вот удалили его и поставили новый. все остальные которые ставили в тот же период,стоят
Оченьценная• 24 января 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
А удаляли и ставили новый у того же врача,что и первые ставили?
Ответ дляОченьценная
у другого уже делала
Сижуревувшоке• 24 января 2023
В мене є два в груди
Буду скоро два в ср..у ставити
Задоволена? не те слово🥳🤩
Буду скоро два в ср..у ставити
Задоволена? не те слово🥳🤩
Невидимка• 24 января 2023
Ответ дляМарафетчица
Только я про сиски подумала? 👀
Некоторые умеют гениально темы создавать)
А подумал каждый про своё.