Лупаю цю скелю• 1 час назад
Хто їздив на 031 потязі до Будапешта ? Там так само місця рандомні?
Я колись їхала до Захоні, не памʼятаю яким, але квиток на уз купувала, це була угорські вагони, купа циган, які займали не свої місця і не вставали. Чи це такий самий трешак у кожному потязі?
Диви яка я пава!• 54 минуты назад
На цьому потязі міста з нумерацією. З чого ви взяли що вони рандомні?
Щас ухожу• 51 минуту назад
В Чопе цыган полно, ехали все в этом поезде в Будапешт. Очень громкие и наглые. Фото вагона внутри примерно 10 дней назад. С местами треша небыло. Сидели на своих местах
Лупаю цю скелю
• 43 минуты назад
Ответ дляДиви яка я пава!
Того що так вирішили роми, ну я могла виясняти і дратися, звісно, але не дуже хотілося, бо вони сімʼями , я одна💁♀️
Лупаю цю скелю
• 40 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
У меня похлеще было, еще и гадости делали людям. Одна девушка на свое место сесть пыталась-фиг, еще и испачкали специально ее две дряни, потом ухмылялись. А у вас кондер работал?
Щас ухожу• 39 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Нам видимо повезло. Но на вокзале вели себя вызывающе.
Лупаю цю скелю
• 39 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
Это да.надеюсь мне не повезло. А кондер работал?
Щас ухожу• 39 минут назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не работал.