Трусиковед• 24 января 2023

Ну що тут можна зробити/порадити?

Ніколи нічого не виходить нормально з першого разу. За яку б справу не бралася, все виходить тільки з другої спроби.
Це стосується як роботи, так і особистого життя. От сьогодні прийняла участь у новому для себе дійстві. В результаті не вистачило всього кілька балів для подальшої участі. Засмучена, бо це прямо якась мені карма.
Пышечка• 24 января 2023
Ну не з третьої ж. І взагалі, у вас виходить

автор Трусиковед • 24 января 2023
Ответ дляПышечка
Я дивлюсь що в деяких людей все гарно виходить з першого разу. А я собі трошки поплачу і знову беруся. Але все це з такими потугами))
Дякую 🥰🌷
Кредитная• 24 января 2023
Не засмучуйтесь! Ви молодець, не зупиняйтесь, все з досвідом приходить. Є такі люди,за що не візьмуться все виходить одразу. Мені потрібно декілька спроб, адже краще щось робити, пробувати, ніж скиглити.
Роза завяла• 24 января 2023
Це не карма, а комплекс відмінниці та періекціонізм нездоровий, як на мене. Нормально, якщо щось не виходить з першого разу. Запевняю Вас, ходити Ви також не одразу навчилися і чомусь це не зробило Вас поганою чи недолугою. Хоч трошки доброти до себе і «карма» виправиться.
автор Трусиковед • 24 января 2023
Ответ дляКредитная
Я і роблю,і пробую, і скиглю)) А ще сиджу і декілька днів сиджу вневдоволена.
Дякую 🌷
автор Трусиковед • 24 января 2023
Ответ дляРоза завяла
Через деякий час я і сама розумію, що не все так погано. Та в перші дні мені якось так прикро через свою ’ вдачу’.