Грушки-яблочки• 25 января 2023

Фізика хімія 7кл, подскажите, как лучше искать репетитор онлайн офлайн?

Вартість уроку?
Чебурастик• 25 января 2023
Онлайн чи офлайн залежить від особливостей вашої дитини, офлайн буде складніше знайти.
Ціна в середньому 300 грн

автор Грушки-яблочки • 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
Ціна в середньому 300 грн
Дякую
автор Грушки-яблочки • 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
Ціна в середньому 300 грн
А де шукати? Англійська простіше практично і кожному будинку є. А такі предмети? Математика в нас бабуся вчитель ( давно на пенсії).
Чебурастик• 25 января 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Є спецсайт Букі, можна на Кабанчику завдання створити.
Фізика в 7му класі нескладна, бабуся би справилася.
А чому так багато предметів?
Люблю Украину• 25 января 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
на ОЛХ полно объявлений, обычно репетиторы по математике и физику преподают, если надо, и по химии на ОЛХ есть объявления
автор Грушки-яблочки • 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
А чому так багато предметів?
Бабуся фізику вчить. А от хімію як математик каже не сприймає. Мені простіше найняти щоб раз на тиждень пояснили тему і йому було б легше. Оцінка за півріччя 7. В мене є знайома хімік але в неї дитинка два місяці займатися не може.
автор Грушки-яблочки • 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
А чому так багато предметів?
В сенсі багато предметів?

Чебурастик• 25 января 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
В сенсі багато предметів?
Ну і англ, і матем, і фізика, і хімія. Чи я неправильно зрозуміла?
автор Грушки-яблочки • 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
Так. На англійську ходив, зараз вчитель виїхав, то він наче поки сам справляється. Математика бо бабуся математик. Фізика і хімія бо погано розуміє. Уроки пропадають то світла немає, то в підвалі сиділи. А теми перескакують, якщо урок пропав його вчитель записує,а відробляти немає коли. От щоб не запустити і думаю знайти вчителя
Чебурастик• 25 января 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Зрозуміла.
ЗабежАЛОЧКА• 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
7 клас, він такий...
Чебурастик• 25 января 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
7 клас, він такий...
У моїх дітей не такий
Все буде Україна• 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
У моїх дітей не такий
у нас тоже проблема с химией физикой и геометрией, тоже 7 класс. Мы онлайн с начала войны. Очень часто тревоги выпадают на эти уроки, целые темы приходится учить самостоятельно. У нас уже 3 геометрия подряд пропадает. Пропадает это значит, что позже учитель пришлет 2 номера выполнить по новой теме и все. А потом или зачет или контрольная по теме. Если бы я не перешла на полуудаленку, то ребенку бы пришлось учить эти предметы по учебнику, практически самостоятельно, без учителей.
ЯсноВидящая• 25 января 2023
Ответ дляЧебурастик
У моїх дітей не такий
А в нашому дитинстві був ще нетакійший, взагалі...
Чебурастик• 25 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Я нормально у автора спитала, автор нормально відповіла.
VikMih• 25 января 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую
напишіть мені в особисті. дам контакти репетитора з обох предметів
Віталіна мальвіна• 25 января 2023
Я б на вашому місці пошукала на цьому сайті https://buki.com.ua/tutors/fizyka/ там просто критерії ставите які вам потрібно і все, а з приводу цін, вони повсюди різні