Хочу в БАНю• 25 января 2023

Портупея для підлітка - це ту мач чи може бути?

Донька, 12 років, просить купити шкіряну портупею. Побачила в інста і дуже просить, хоче носити в школу на білі рубашки. Мені як би не важко купити і в цілому подобається як ця річ виглядає, але розумію, що у людей можуть бути неоднозначні асоціації. Брати чи не варто?
Результат:
вже голосів: 175
132 (75.43%) Річ не для підлітка
36 (20.57%) Беріть, нічого кримінального
7 (4%) Інше
автор Хочу в БАНю • 25 января 2023
Ответ дляeuhunter
Вибачте, влізу у вашу діскусію. Все вірно. Але. Ви доросла людина, яка може обгрунтувати свою точку зору та ігнорувати чужу невлаштовуючу вас. Чи має підліток такі ж чіткі кордони? Це на повну відповідальність його батьків.
Для цього тему і створила, щоб не просто заборонити як мама, а показати, що з боку суспільства буде осудження з яким і я, і вона може зіштовхнутися.

Або навпаки побачити, що все норм і люди можуть нормально ставитися. Але виграв перший варіант розвитку подій.

Точный сантиметр• 25 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю

І що побачили? Які висновки?
автор Хочу в БАНю • 25 января 2023
Ответ дляТочный сантиметр
І що побачили? Які висновки?
Сумні та невтішні. Купувати поки не буду. Подивимося варіанти просто широких поясів та корсетів.
euhunter• 25 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю

Я вважаю що це дуже добра тема для розмови з донькою. Починаючи з більш глибокого аналізу персонажу, бо в нього це явний меседж. Щоб дитина це побачила, а не просто копіювала безглуздо.
Покажіть їй, що очі суспільства не настільки насмотрені. Майже нікто не побачить у їі портупеї естетику дітячого аніме. Покажіть їй фотки Баленсіага і розкажить, скількт дорослим коштував цей відмедик у портупеї.
Це привід думати над тим, як ти виглядаєш в очах суспільства і що тобі з цим робити.
А портупею безсумнівно можете купити. Встановивши умови, як і куди так прийнятно вдягатися дівчинці іх віку.
автор Хочу в БАНю • 25 января 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую вам за кожен коментар у цій темі, всі вони дуже цінні
Море_море_я_скучаю• 25 января 2023
Ответ дляeuhunter
Цікаво, а який сенс вона бачить у цій речі? Можливо, їй невідомий сенс, що закладають дорослі і що це може бути проблемою. Хоч би скандал з кампейном Баленсіага.
А какой смыл вкладывают взрослые?
Ход конём• 25 января 2023
Ответ дляЗатишне кубло
А потім теми - згвалтували, напали, викрали... такий вид реально провокує.
Ви взагалі в курсі, що за насильство відповідальний Лише той, хто його чинить? Бо це свідомий вибір дорослої людини - бути ґвалтівником.

Смурфик• 25 января 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Вона анімешниця, там такий стиль у багатьох героїв..
В такому випадку купила б. Їй цікаво і однолітки будуть сприймати не так як дорослі, тому що в них свої асоціації. Але мені на представленому фото не дуже, а других не бачила))