Стильная штучка• 26 января 2023

Финансовий мониторинг в Европе

Вам приходило письмо перед Новым годом? Предоставить документы о происхождении денег на банковском счету
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Їм все одно, допомога, яка була біженцям , з доходами пов´язана не була. А цього року вже буде нормальна місцева декларація про доходи.
Ні. Допомога як раз і була пов´язана з доходом та накопиченими коштами. Якщо людина, маючи відповідний дохід, отримувала соц. кошти та ії спіймають, вона повинна буде компенсувати повну суму, включно з арендою, кауціоном, ін. + штраф. І це ще дуже ок расклад.

Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так, яж і про українські закони
Але, мене то неактуально щоб ховатись
Так я ж теж про них) Нема у нас тієї банківської таємниці яку ви собі уявляєте.
Первая ласточка инфляции• 26 января 2023
Ответ дляTammy21
Ні, допомога виплачувалася всім однаково, без врахування доходів в Україні
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Помощь от дочки в размере 100€ может считаться доходом?
Да. Все что поступает в плюс считается доходом. Но иногда бераторы на это закрывают глаза. Это бывает редко, так что я бы на это не рассчитывала.
ОченьПриятно-Царь• 26 января 2023
Ответ дляTammy21
Чоловік керівник юридичного відділу українську банку вже 7 років.
Я не уявляю, я в курсі
Як заберуть банківську таємницю, то банки можна закривати.
Я нічого не заперечую, в цьому світі може статися все
Але зараз, максимум, що можуть попросити ваші німці- то надати виписку самому.
Все.
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це не так. Допомога виплачувалася усім хто звернувся, а усі хто звернувся зобов´язалися повідомляти про будь які зміни у фін.стані. Отримання доходу неважливо звідки, неважливо на які рахунки -- порушення. На цьому краще не попадатися.
Ответ дляTammy21
Ні, дорпомга оформлялася всім автоматично разом із тимчасовим захистом. Це вже надалі , хто вийшов на роботу, то потрібно повідомляти
Уты-фрутик• 26 января 2023
Вот что сохранила себе, но ещё не смотрела, приняли или нет
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Я не уявляю, я в курсі
Все.
Поцікавтеся у чоловіка хто має доступ до ваших рахунків в обхід рішення суду.
Німці не мої, вони спільні) Так, зараз вони у вас попросять, ви відмовити, вони стукнуть в Фінанцамт (насправді я не знаю покроково як воно працює, навіть не всі співробітники Джобу це знають), а уже Фінанцамт буде танцювати на всю довжину своїх рук. Закон запрацює вже скоро, я про це ще у квітні писала, і запрацює він у зворотньому бік теж. А поки все буде розгрібатися, Джобс буде довбати перевірками.

Уты-фрутик• 26 января 2023
https://www.kmu.gov.ua/bills/proekt-zakonu-pro-vne...
Пока в первом чтении принят
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ні) Найперша виплата, одна (!) була дійсно усім, починаючи з другою люди підписували зобов´язання і заповнили анкету де були пункти про дохід та накопичення. Робота не має до цього ніякого відношення.
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляУты-фрутик
Да! Спасибо! Я именно про это и писала.
Ответ дляTammy21
Ви про всіх знаєте? Найперша виплата на 6 міс, жодних питань в анкеті про доходи в Україні. Робота має пряме відношення, як тільки є робота на повну зайнятість - виплати припиняються
Уты-фрутик• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Вт саиі заповнили ту анкету? Тому що я все перекладала сама, і там були такі питання
Ответ дляУты-фрутик
Так, сама все заповнювала
Уты-фрутик• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так, сама все заповнювала
А я щось таке пригадую, що там було про нерухомість і дохід.
Ответ дляУты-фрутик
Може ми в різних країнах
Уты-фрутик• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Може ми в різних країнах
Я в Німеччині
Ответ дляУты-фрутик
Я в Німеччині
Франція

ОченьПриятно-Царь• 26 января 2023
Ответ дляTammy21
Німці ваші, бо я не в Німеччині, і ніяких допомог чи джобів не отримувала
І думаю ті люди, які працюють, не будуть отримувати виплат, то нічого їм не загрожує
А ті які мають гроші, то мають жити на них, а не на виплати. То справедливо.
Автор зовсім про інше питала
Що клала гроші на свій іноземний разунок і просять підтвердження за нього
То зовсім інше, як я зрозуміла
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Так, про всіх. Система ж одна й та сама.
Перша виплата була тим, хто дійшов до Соціаламту до того як подав заявку на ВНЖ. Те, про що ви пишите оформлюється після заповнення анкети, де ви зобов´язуваєтеся повідомляти абсолютно про всі доходи.
І знову ні. Повна зайнятість буває різна. Якщо ви не дотягуєте до ліміту, виплати не припиняться доки ви того не забажаєте (це не вигідно десь з 1 т. та вищче). Але навіть якщо ви покриваєте свої базові потреби, то вам можуть продовжити компенсувати аренду чи то частково, чи то повністю, залежить від суми доходу.
Помидорина• 26 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
В нашій країні таке б не пройшло, можна максимум пару сотень готівки поставити
Поставити? Это у вас ставки как на лошадиных скачках?
Ответ дляTammy21
Ні, система у всіх різна , не було поняття першої виплати, вони були на весь термін тимчасового захисту - 6 міс, автоматично з ним. Зарплата за повну зайнятість не буває менше мінімалки 1700, а це означає, що виплати припиняються. Оплата оренди взагалі ніяк не пов´язана з статусом тимчасового захисту , вона однакова для всіх резидентів і цим займається інша установа
автор Стильная штучка • 26 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Автор зовсім про інше питала
То зовсім інше, як я зрозуміла
Да, мы никаких выплат не получали. Муж принес свой рабочий контракт и нас отпустили с миром
Tammy21• 26 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Автор зовсім про інше питала
То зовсім інше, як я зрозуміла
Ок. Німці мої. І Земля моя, і Сонце, і все-все моє, тільки раша чужа, викиньте цю потвору на іншу планету)
Я теж ’ніяких допомог від Джобів не отримувала’, але річ жеж не про мене, і не про вас.
Промотайте, якщо маєте бажання, діалог до початку, думаю там буде розгадка, чому ми у соціал ’пішли’.
ОченьПриятно-Царь• 26 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Ну, от в нього є контракт, і є офіційні доходи
А ті , що Ви клали на картку - це не офіційні. З них треба платити податки
Тут не при чому джоб, чи що там ще
Я це і намагаюсь пояснити
ОченьПриятно-Царь• 26 января 2023
Ответ дляTammy21
Вибачте, якщо образила
Соціал, в цьому саме випадку ( зі слів автора ) не при чому
автор Стильная штучка • 26 января 2023
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Тут не при чому джоб, чи що там ще
Я це і намагаюсь пояснити
Вообще-то с Украины можно вывозить до 10000 дол на человека. Без декларации
ОченьПриятно-Царь• 26 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Так, і покласти на іноземний рахунок без підтвердження ?
Де це таке щастя ? Я туди поїду
Бо, дійсно може щось не знаю
Ковбой Хагис• 26 января 2023
Это вам на начисления помощи,соц защита мониторит