Стрекоза любви• 26 января 2023

Новий наступ росіян. Ви якось готуєтесь?

З великою ймовірністю, цей наступ буде. Зараз є різні версії, куди вони спрямують своє військо. Київська область, Донецька, Сумська, Харківська. Ви якось готуєтесь, особливо ті, хто живе в цих регіонах? Як собі уявляєте, це буде схоже на те, що було 24 лютого? Велика кількість танків, авіація, озброєні ДРГ в місті? Які в кого думки?
noree• 26 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Ваньок це хто?
Якщо не знаєте, то не важливо. Хто його читає, зрозуміє.

Mari4ka 25• 26 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Ну чому, спробувати вони можуть. Сьогодні вони наступали на Вугледар. Ну,як наступали, так і відкотилися, тільки з великим мінусом.
Вот и пусть откатываются сразу за Урал куда-нибудь
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Зрозуміло. Добре було б якби деякі порадниці теж переглядали діпстейт. Можливо б не були такі категоричні і самовпевнені.
я ще раніше написала, що ВЖЕ йде наступ.
Всі все читають і аналізують.
Але ви ж пишете про повторення 24 лютого, я впевнена, що такого не буде.
irina18• 26 января 2023
Никак не готовлюсь
Молча переживаю, молюсь Богу, верю в наших защитников и вообще реально верю и знаю, что Україна победит
леся-6aac• 26 января 2023
Ответ дляKateFrosty
А про сумську тероборону взагалі легенди ходять!
Я Вам больше скажу-она в сотни раз увеличилась+добробаты+ЗСУ! + в Сумах каждый возмет оружие! Если твари пойдут здесь- там будет Куликовое поле!
mmi583@mail.ru• 26 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Залужний, Столиенберг, Остін. Всі вони говорять про переломний момент у війні в найближчий час. Мається на увазі повторний наступ.
Переломний момент не означає повторний наступ. З чого ви це взяли? Залужний сказав, що переломний момент це наступ? Дайте посилання саме на це
автор Стрекоза любви • 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Всі все читають і аналізують.
Я не стверджую, що буде так само, як 24 лютого. Я цікавлюся, якщо повторний наступ буде, то як це буде виглядати.

KateFrosty• 26 января 2023
Ответ длялеся-6aac
Мій чоловік у ЗСУ - говорить про сумчан так само) В нього там багато побратимів
nata.ant• 26 января 2023
Ответ длялеся-6aac
Ну до сум,ще дойти їм треба,суми ж не на кордоні
Lizavel• 26 января 2023
Ответ дляАня_я
Чего ,чего,а танков и оружия на росии от советов осталось предостаточно.да оно древнее,но точно очень много
Врага недооценивать тоже не надо, согласна, они воевали каждые пять лет(((
il-mari• 26 января 2023
Ответ дляKlodia
У меня в этот раз родственник на границе, если что)
маякайте, если что...
lisulya• 26 января 2023
Я ще йодід калія не доїла. Як тільки доїм, зразу почну готуватись до повторного наступу
Аня_я• 26 января 2023
Ответ дляКаллипсо
Кишка тонка на Харьков, 2 город по величине после Киева. Не смогли сделать это внезапно, а сейчас и подавно не смогут
Дело в том,что Харьков банально ближе к самой расее - рукой подать и любой дорогой,а Киев- через белорашку только ,тут фактически с севера 1-2 пути,остальное- непроходимые леса и болота. Не взять уже количеством мяса и танков
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляnoree
Раз за це зайшла мова, то я спитаю.
Пару днів тому Ваньок писав, що він не думає, що буде великий наступ. Але він впевнений, що будут «бої посерьознєє». Це дослівно. Він аби шо ляпать не буде. Що він мав на увазі? Як гадаєте?
Мабуть про те, що вони зосередять всі зусилля на якомусь одному-двох напрямів, а не розтягнуть їх на тисячі км.
І якщо просунуться суттєво на тому напрямі, то будуть знову активно просувати переговори.
А якщо вони відгризуть по всій лінії фрнту по декілька км, або навіть десяток км (типу великий наступ), то що це дасть?

Так мені з дивану здається)
автор Стрекоза любви • 26 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це в моєму розумінні так виглядають слова про «переломний момент». Що на повторний наступ росіян, ми маємо відповісти контрнаступом. І за наявності того озброєння, яке нам дадуть, цей контрнаступ має бути успішним, відповідно і стане переломним моментом у війні.
I_am_Ukrainian• 26 января 2023
Пишут, что танки нам пока что не доставят. Немцы тоже про май вроде говорят. Ну если б готовилось наступление, то может бы быстрее нам передавали вооружение ? Хотя ж было тут видео, что эти танки уже в Европе.
na-sha• 26 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Суми,це щось!!!Тероборона без військових не віддали місто!
Lizavel• 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Багато хто писав, що війна якраз буде.
Батько моєї подруги за місяць готував дачу під Києвом на випадок війни.
Ми з нього сміялись, але як то кажуть сміється той, хто сміється останнім.
Ну дачи были и в Буче итд...то такое
Каллипсо• 26 января 2023
Ответ дляАня_я
Я в курсе, не смогли 24, а сейчас тем более

nata.ant• 26 января 2023
Ответ дляАня_я
Ну що значіть бліде, харьков не на кордоні
Wendy Rhoades• 26 января 2023
Ответ дляLizavel
Ну дачи были и в Буче итд...то такое
ну у них было еще круче - в Бородянке.
Так что я типа была права, можно было не париться))
Слава Богу им удалось живыми выбраться, сейчас в Европе, возвращаться и не думают.
Аня_я• 26 января 2023
Ответ дляnata.ant
То и значит. До Гоптовки от Салтовки 40км.
Дисней_Кребо• 26 января 2023
Ответ дляnata.ant
По дорозі 50км.Навпростець біля 30км.
Насправді у простих людей такий зараз настрой,що розірвуть на шматки разом з їх сраними танками і бтр.
Вже не будуть дивитися на них як 24.02 з подивом, як по центральних вулицях на танках їздили.
Lizavel• 26 января 2023
Ответ дляlisulya
Когда рванул Чернобыль, пили и йодид калия, и шапочки из фольги делали, я без прикола.
il-mari• 26 января 2023
Ответ дляI_am_Ukrainian
маскали пишут, что танки уже в Польше, и надо бить их при пересечении границі..
Каллипсо• 26 января 2023
Ответ дляnata.ant
Они по Харькову ездили в феврале и что? А хер там, выбили аж бегом ) Так это было относительно внезапно тогда
Piracanta• 26 января 2023
Ответ дляlisulya
Несмачний?
Lizavel• 26 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
ну у них было еще круче - в Бородянке.
Ну вот, до сраки та подготовка была
Аня_я• 26 января 2023
Ответ дляLizavel
Ну вот, до сраки та подготовка была
У меня тоже были запасы на войну( по итогу что разокрали,что сами рузкие сожрали.
Каллипсо• 26 января 2023
Ответ дляДисней_Кребо
По дорозі 50км.Навпростець біля 30км.
И у нас в Харькове ездили. Ну как приехали, так отрицательно и уехали