Стрекоза любви• 26 января 2023

Новий наступ росіян. Ви якось готуєтесь?

З великою ймовірністю, цей наступ буде. Зараз є різні версії, куди вони спрямують своє військо. Київська область, Донецька, Сумська, Харківська. Ви якось готуєтесь, особливо ті, хто живе в цих регіонах? Як собі уявляєте, це буде схоже на те, що було 24 лютого? Велика кількість танків, авіація, озброєні ДРГ в місті? Які в кого думки?
natusy• 27 января 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Що це за Ваньок, що так багато порадниць його цитує?
На скрине название ТГ канала

owl62• 27 января 2023
Ответ дляНамСвоюРобити
Ой, йопть, пам´ятаю Теодориха десь у березні-квітні все чекала входу ’парадних частин’, так і не дочекалася, бідося.
До речі, куди пропала Теодориха? Квартиру в Турції купила?
kisunya11• 27 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
З тої де ви були? В якій країні?
Австрія
owl62• 27 января 2023
Ответ дляДаксо
А охота на стиральные машины и унитазы уже закончилась что-ли?
Так за стиралки и унитазы премии не было
owl62• 27 января 2023
Ответ дляkisunya11
Та навіть якщо кожний сантиметр.
Пусткають чмомобіків і ними розміщують все за пів дня
На протитанковій міні чмобік не підірветься, хіба що на протипіхотній
Жули-ули• 27 января 2023
Ответ дляowl62
Вона тут і сидить
Під іншим ніком, не пам’ятаю. Дівчата вже вирахували)))
ДАР и Я• 27 января 2023
Ответ дляaktudoku
А лучше -скинутся на спутник и что б каждый человек видел -есть ли скопление орды.И не будет гадать.
А что с тем спутником, право пользования которым Притула купил?
Кто-то знает?

РойЛеля• 27 января 2023
Ответ дляjana.jana
Все границы заминировано.Как они наступать будут?
Завжди коли це читаю, то вспливає питання, чого бвло не зробити цього до 24 лютого?. Якщо всі знали про війну....
ДАР и Я• 27 января 2023
Ответ дляnatusy
И вот ночью писал ’ Перед всей движухой... ’
Что-то есть у наших в планах.
За несколько дней до этого поста он сказал, что тонко намекнет, когда движ начнется
Может, это оно?
Хз
kisunya11• 27 января 2023
Ответ дляowl62
А чего чтобікв 10000 на км?
Filomena• 27 января 2023
Ответ дляЕкатерина27
Конечно нет. Заминированы основные пути проезда техники.
Ні. Навіть засіяні поля мінували. Бо попервах вони навіть танками сунулися через кордон
sunholder• 27 января 2023
Ответ дляNorthface
А на другие территории пусть идут да?
Ні, то ви просто перекручуєте.
Чи по вашому я маю тікати з Києва, якщо наступ буде на Запоріжжя?
Йцфыяч• 27 января 2023
Ответ дляContento
Просто уехали из страны.
Куди вирішили?
nata tima• 28 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Класно вам) раніше будете вдома, я тільки в березні.
Так. Ви вирішили ровертатися, чи на деякий час?
Йцфыяч• 28 января 2023
Ответ дляnata tima
Так, вирішили повертатись додому. Ну принаймні як не буде наступу, якщо все знов буде погано будемо знову виїжджати, що робить.
nata tima• 28 января 2023
Ответ дляЙцфыяч
Ми теж, як що що ,то знову поїдемо.10 місяців не були вдома. Чоловік в зсу, хоть іноді зможу бачити.
mmi583@mail.ru• 29 января 2023
Ответ дляSnow bunny
Я вот читаю оптимистически настроенных комментаторов, пытаюсь найти для себя хоть какие-то аргументы, чтоб за них зацепиться и не впадать дальше в безнадёгу. Но читаю только что ’ скоро будет... нам пообещали...’ Но нам столько всего уже обещали, что если б оно все приехало, возможно мы бы и без новых ’ обещалок’ могли уже наступать. А по факту мы за счёт огромных человеческих потерь удерживаем позиции и то не везде. Да, у русни тоже человеческие потери огромные, но и ресурса этого у них в разы больше. А нам всё обещалки обещают.
Я вчора прочитала допис Богдана Пастуха, військовий зі Львова
«Думав, що я так надсадно ригаю від контузії, але ні, просто після чергового бойового виходу подивився новини, виявляється у нас все добре і ми майже перемагаємо. У мене на немитих руках кілька діб підряд сиділа кров поранених і двохсотих - вирвані щелепи, пробиті животи, рвані боки, посічені ноги і руки, не говорячи про кульові...
Відморожені пальці ніг, руки, що вже не могли заряджати магазин, пучки не чули патрон. Три доби без сну, на землі, без води - ми гризли лід з обрізаних пляшок. Адреналін дуже сушить. По нам працювало практично все крім фосфору. Б´ють точно, професійно і кваліфіковано, б´ють так, що ти не можеш навіть підповзти до триста і вони просто стікають кров´ю і швидко завмирають. П*дори переорюють артилерією посадки, поля, роблять це методично, планово і зі знанням. Коли скинули з дронів, я бачив, наче в повільному кіно, що в окопі, за 2 метри від мене, вони займаються і вибухають. І я живий, а два молодих парня 21 і 23 хриплять під моїми ногами в по-східному чорній ночі. І ти вже нічого не можеш зробити. Нічого. А перед виїздом ти говорив з ним про щось там, в них була хороша пацаняча бравада, сильний стрижень, я не чув, щоб вони колись на щось нарікали і завжди лізли в саму серцевину... Їм би тільки жити починати... І після відбитої атаки власноруч витягував їх з окопу, поклав і вони лежали з відкинутими головами біля незібраних соняхів, що завмерли з насінням всередині своїх лиць як метафора вбитої потенційності. І голос керівника операції звучав чисто, рівно, без стрибків хвилювання:’ Парні, позицію нужно удержать’. Ти чув його і ставало на серці рівно - хтось там думає про тебе, ти не самотній в цій промерзлій навіки ямі, підтримує артою, коли вже невмоготу. Ти його ніколи не бачив, але після двіжу хотів підійти і познайомитись, і тільки... його рація замовкла - 200. Коли зрізали з нього шолом - втиснута вглиб яма в голові.
Ті, хто говорять про покращення, просто не розуміють що кажуть. Зараз, коли я пишу це під крапельницею, дивлюсь в облуплену стелю імпровізійного госпіталя, саме зараз і зараз і тепер когось тягнуть живого чи вже ні, прихиляються від прильоту, чи до мозоля тиснуть на гашетку кулемета. Зараз! Мені іноді просто хочеться лягти, покласти десь голову і почекати, коли вагнера зайдуть сюди, подивитись як пітушитимуть в темних кутках цих дуболомних оптимістів. Зараз як ніколи слід бути уважним до війська, до його запитів, бо в багатьох втома наклалась на втому і так багато разів, вона вже стала твоєю сестрою, треба сконцентруватися ВИКЛЮЧНО на перемозі, не розслаблятися і пхнути до крайнього. Зараз тут м´ясорубка, і це не метафора, наче 10 раунд боксу, де перемогу забере витривалий, але вся команда має працювати на це. Цим парням не потрібно розповідати про патріотизм і дух нації, бо вони і є втіленням цього, ще й можуть позичити, в кого малувато, їм не треба відчіпного ’тримайтеся’, чи ’молимось за вас’. Треба антидронові пушки, мавіки, машини, всі інструменти, якими можна двохсотити. Цей допис (sic!) не є проханням про допомогу, хочу щоб ви розуміли, що нема перекосу в перемогу, є дике, осатаніле і люте рубалово, де вже ніхто ні на що не зважає, а годує війну жирною смертю.
Vae victis - горе переможеним.
Пам´ятайте це!!!»
Magnolia 1988• 30 января 2023
Так наступ постійно іде