західний_діалект• 28 января 2023
Свадьба на 10 человек
Кто делал свадьбу недавно? В какую сумму вошли?
Хотим сделать так, чтобы всё было красиво) в самом близком кругу) и, чтобы были приятные воспоминания об этом дне)
Виннипуховна• 28 января 2023
Так а что вы хотите делать?
Просто после ЗАГСа едете в хороший ресторан ну и фотограф по желанию. Все
Люблю_смаколики• 28 января 2023
Ответ дляВиннипуховна
Так а что вы хотите делать?
Поддерживаю, если бы было лето можно еще было сделать прогулку на катере
язззззь!!!• 28 января 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Катера во время ВП не ходят
Люблю_смаколики• 28 января 2023
Красивый светлый ресторан хорошая музыка, близкие люди и хорошее настроение, больше ничего и не нужно
Люблю_смаколики• 28 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
Катера во время ВП не ходят
В нашем городе ходили летом
Ms. Похвала• 28 января 2023
У нас была на 13 человек, уложились в 1500 долл. Было очень душевно и тепло.
язззззь!!!• 28 января 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Розрахунок від 600 грн на людину в кафе якщо вас це цікавить
Це де такі ціни?
від 1500 грн за людину в нормально ресторані, а то і більше
Нифига_ни_ни• 28 января 2023
Ответ дляязззззь!!!
Це де такі ціни?
Дніпро, звичайне кафе, не шикарний ресторан. І я написала від, що означає мінімум. В нас посиденьки це тисяча з людини, але як справи з грошима у автора я не знаю
котопёс• 28 января 2023
Ответ дляНифига_ни_ни
Де це такі ціни? У нас зараз норм ресторан 1000-1500 вже..геть здуріли
Не Київ, якщо що
котопёс• 28 января 2023
А по темі, скажу, як було у нас.
Фотосесія вдома(типу збори) я і чоловік, потім 1 локація у місті, розпис у загсі, куди ми запросили всих родичів і знайомих, після цього цукерки і шампанське для всіх, далі ми знову поїхали на фотосесію, а ввечері вже в ресторані посиділи, тільки з батьками і свідками.
Але ми на наступний день всіх запрошували на дачу святкувати.
Це було просто ідеально, враховуючи моє попереднє весілля на 45 людей, яке для мене почалось о 4 чи 5 ранку, а закінчилось в 12 ночі.ю