ВЫВсеВрете• 28 января 2023

Посоветуйте недорогой лак, желательно розовый для укрепления, лечения ногтей

Посоветуйте пожалуйста недорогой лак , желательно розового оттенка для укрепления,лечения ногтей. У меня очень тонкие,ломкие ногти,все в буграх и ребристые ( Хочу чтоб прилично выглядели и заодно подлечить их хочется. Посоветуйте пожалуйста такой укрепляющий лак,из недорогих,но только без формальдегида в составе.
ТихоЯ• 28 января 2023
Тільки не рожевий він

автор ВЫВсеВрете • 28 января 2023
Ответ дляТихоЯ
Тільки не рожевий він
Спасибо. А сверху на него можно другой лак наносить?
ЛюблюДевчонок• 28 января 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Я таким пользуюсь ,покупала в на пром юа
Даю справку• 28 января 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Класний! І бюджетно-) ще я купувала приблизно до 300грн Орлі протеїновий буст, ще є кальцієвий. Та є у них ВВ крем, от ці останні з пігментом, я брала молочний, але є і нюд і рожевий камуфляж
На рахунок формальдегіду, тт в дешевших засобах 99%, що він є, може бути по-іншому названий. Але я особисто не вважаю, що то більша отрута, ніж та, що нас оточує кругом. Так, робить нігті твердими. Скільки там його...
Даю справку• 28 января 2023
Додам про лак у Орлі, вітамінізований, для якого не треба база і топ - breathable
Він гарно лягає, зручна щіточка і сохне швидко, достойний продукт теж. Я знайшла чимало скринів в себе, то покажу ще
Даю справку• 28 января 2023
А от такий засіб я хотіла спробувать, то війна почалась і я забула за нього
Даю справку• 28 января 2023
Не відправилось