ЭтаваНиМожетБыть• 29 января 2023
Черкаси. Приватний басейн
Підкажіть, можливо володієте інформацією, де у місті Черкаси можна погодинно орендувати невеличкий басейн, щоб поплавати з дітьми? Або басейни при готелях, куди пускають за оплату осіб, які не зупинялись в готелі. Без банних процедур типу Медузи. Виключно басейн.
Якщо варіантів нема… лишіть, будь ласка, відгук, про Медузу.
Ответ дляпицунда
в астре позвоните спросите. есть сауна под мостом там есть бассейн с подогревом ...на чехова банный комплекс. там есть бассейн 25м. но не знаю работают ли они...вот выше написали на стадионе тоже но все надо звонить узнавать
Астра закрыт бассейн до конца войны ,стадион ремонт