Ms. Похвала• 29 января 2023
Дивний кавалер
Познайомилася на сз з чоловіком. 46 р. Виглядає бомбезно.красивий. запросив на перше побачення в гарну кав´ярню.сходили. тиждень тиша повна, ні привіт..нічого..навіть не спитав як я лоїхала після першого побачення. Сьогодні напи ав зранку ..запросив в кіно на Шалене весілля.
З його слів- жонатий був давно...дітей немає. Веселий.з гумором.аж занадто..як шут гороховий. 95 кварттал втратив коміка. Вихований.галантний.
У мене декілька варіантів.
1.жонатий.
2.має купу жінок і не встигає.
3.заядлий холостяк..для якого жінки лише " розміннс монета".
Чи варто йти? Я з такими байдужими боюсь стосунки мати.
Я шукаю чоловіка для життя а не для розваг.чи йти в те кіно?
У мене декілька варіантів.
1.жонатий.
2.має купу жінок і не встигає.
ПоЗиТиВнАя• 29 января 2023
Автор, Вы точно не особенная для него после первой встречи, неделю мужчины не молчат, если девушка безгранично понравилась.
Понравились, да, сказал, но ровно на столько, чтобы захотеть с Вами пообщаться только через недельку.
Уважайте себя, идите в кино, но смотрите на него немного снисходительно, он ещё тот котяра, это очевидно
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Так и мне не 16 лет)) звонить, падать и добиваться я точно не буду)))красивыйи галантный ровным счетом ничего не значит.
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляПростецкая
Он вам только кино а вы паритесь, заведите себе 10 знакомых
Так у меня он точно не единственный кавплер. Просто анализирую
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляСкорая помощь
А шо там гидотного?
Розкажіть
Обригують, обсцикують
Скользкая• 29 января 2023
Смотря какие у вас другие кавалеры. Если вы прям нарасхват, то не идите. Если сидите и скучаете, то можно пойти. Я сегодня ходила в кафе с кавалером и в кино. Ничего такого, но время провела нормально. У нас только несколько встреч, гулять не сезон особо. Сближаться я не спешу. Я не люблю быстро слишком. Я бы не пошла совсем с неподходящим мужчиной, даже в кино.
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляСкользкая
Я точно как вы. Сближаться не спешу.и яне люблю быстроты. До кино пригласил в кафешку.
Другим двум с кино отказала. Вообще не понравились.
Психологиня• 29 января 2023
якщо ви хочете знайти чоловіка для стосунків - не треба серйозно відноситися до нього, поки він сам не переконає у тому, що у вас все серйозно.
але це порада саме для вас) вона не є універсальною)
Психологиня• 29 января 2023
на жаль, для того, щоб зрозуміти, що ви дійсно знайшли людину, з ким захочеться будувати стосунки - потрібен час, і від цього нікуди не дінешся.
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Буду чекати як у Вас все пройшло, дуже цікаво що він Вам розповість, де був цілий тиждень.
Можливо й питати буде не потрібно, та він сам все розкаже.
Кіно, це так романтично
Розповів.що працбвав.аое не казав що прямо був завал. У кінотетрі поліз цілуватися))) перед цим пішли в кав´ярню. У кінотеатрі ледве себе стримував...хз
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляПопипиповна
сходіть, потім відпишетесь чи кіно сподобалось, а то я не знаю чи варто на нього йти
Кіно сподобалось..можна йти
Герцогиня• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
У нього зараз лише сексуальні бажання, можливо з часом і почуття прокинуться.
Але то будуть не справжні почуття, а тимчасова закоханість, а потім вона перейде в звичку..
Якщо Вам цікаво проводити з ним свій дорогоцінний час, та зустрічатися, будьте готові до його страсті, він не заспокоїться поки не отримає бажане.
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляГерцогиня
А ви звідки знаєте у що воно потім перейде?))) Цього не знає ніхто. Але людина загадка. В мене якесь дивне до нього почуття. Немає довіри..Не знаю. Він так дивиться на мене..капець. Написав, що я була неймовірна.
Герцогиня• 29 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Зустрічалася я з таким п´ятнадцять років тому, спочатку в нього було бажання, потім ми вирішили пожити разом, а через три роки, він просто звик до мене.
Зараз ми вже одружені, але любові в нього немає, це відчувається.
Йому добре що я поруч, а мене це іноді бентежить, я хочу почуттів, хоча б трохи якоїсь романтики, тільки нажаль, це лише мої бажання. Покинути його теж не можу, тому що не відомо, як він на такий мій крок відреагує.
Нам добре разом, лише як друзям.
Ms. Похвала
• 29 января 2023
Ответ дляГерцогиня
Нам добре разом, лише як друзям.
Капець. Ну я не закохана, якщо чесно. Помітила, що в нього згризені нігті. Мені здається, що оця показушність і весела бравада лише маска.
Герцогиня• 30 января 2023
Ответ дляMs. Похвала
Ви вірно помітили, згризені нігті у чоловіка показують, що він нервовим буває, що цьому є причиною, невідомо, можливо сам характер такий, а за маскою веселощів, ховається аб´юзер.