Кидстаффовна• вчера в 08:22

Закупаетесь ли вы на зиму в связи с ситуацией со складами?

Екатерина27• вчера в 20:59
Ответ дляКицюююня
Никто и не говорил, что они у них заканчиваются
Но на данный момент запускают они больше, чем успевают их делать
Как раз по последним новостям все наоборот.

Залізна тьотя• 1 час назад
Ответ дляНебоброїдка
Це ми теж четвертий рік слухаємо. З тієї ж опери, що два-три тижні.
То не слухайте
Небоброїдка• 1 час назад
Ответ дляЗалізна тьотя
То не слухайте
Удалено администрацией...
Залізна тьотя• 1 час назад
Ответ дляНебоброїдка
Удалено администрацией...
Жіночко, я вашого дозволу не питала)) умора якась
Небоброїдка• 1 час назад
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Київ -не вся Україна. А я з Чернігова, і знаю , як можна сидіти без їжі . Коли діти голодні і купити нема чого
Та ладно. Свекруха з Чернігова, не виїздила в 22. Були звісно перебої, але прямо шоб голодували - ну не було такого. За водою ходили в якісь гаражі до джерела, не було тому що, таке було. Але їжі вистачало.
Небоброїдка• 1 час назад
Ответ дляЗалізна тьотя
Так і я вашого. Не уморіться там, хто ж нам ще розкаже, як всі ми скоро помремо))) за два -три тижні
Цікавий писочок• 53 минуты назад
Ответ дляРедисочка
Я знаю как из нее сделать питьевую без кипячения, поэтому меня она именно такой и будет если до этого дойдет
Як? Поділіться будь ласка
Редисочка• 49 минут назад
Ответ дляЦікавий писочок
Як? Поділіться будь ласка
Я только про свой вариант напишу.
На 30 л. воды (застоявшейся) 30 мл перекиси водорода, крышку кеги после этого закрыть.
Через 2 часа пропустить через угольный фильтр.
Все, вода полностью питьевая без кипячения.