В кімнаті є будь яка кількість мішків з золотими монетами, один з них з фальшивим, які важчі за справжні, скажімо кожна на 20 грам, або будь яке число яке Вам подобається. Як за одне зважування знайти мішок з фальшивими монетами? Давайте розглядати кількість від п´яти мішків і більше.
НичеНипанимаю• 29 января 2023
Відповідь: за одно зважування знайди мішок з справжніми монтами, хватай його й вали звідти
НичеНипанимаю• 29 января 2023
Зважив один мішок й порівнюваєшь з іншими. Якщо важче, тоді там не справжні, якщо легше - шукаєшь справжній. Як постачальник борошна я скажу, що вантажники відчувають коли в мішку не 50 кг, а 48
НичеНипанимаю• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Там треба фальшиві знайти, щоб дарма на собі не перти)
Ну там один й порівнюєшь. Якщо другій такій самий, бери два
Зажуженная Жужжа• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Будь яку вагу. Можете самі придумати. Хоч і кг.
Так
Але вона має бути відома
Тоді відповідно до номера мішка беру з першого 1 монету, другого 2 монети, третього 3 монети і тд
Зваживши цю купу математичним шляхом вираховую, скільки фальшивок в купі-відповідно, в тому номері мішка фальшивки
Але вона має бути відома
Ответ дляНичеНипанимаю
Ок. А якщо поставити умову, що кожна фальшива монета важча всього на 1 грам, а в мішку лише по сто монет? Тоді не відчують, а знайти все рівно треба.
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так
Але вона має бути відома
правильно.
МастерЮля• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Одне. Ви зважуєте всі монети разом
Аааа! Семён семеныч
ДолькиКабана• 29 января 2023
Ту нужно уточнять, что взвешивание на весах с указанием веса и вес монеты вы знаете
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Так)
А зачем несколько со след. мешков разве по одной не хватит?