Амарилис• 29 января 2023

Хочете ще одну загадку?

В кімнаті є будь яка кількість мішків з золотими монетами, один з них з фальшивим, які важчі за справжні, скажімо кожна на 20 грам, або будь яке число яке Вам подобається. Як за одне зважування знайти мішок з фальшивими монетами? Давайте розглядати кількість від п´яти мішків і більше.
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Ні, не хватить, ви ж не зможете вирахувати.
Почему? Беру одну, она, например, 10гр. Добавляю вторую с мешка на весах 25 гр, добавляю след. на 1 гр больше и т.д. Соответственно, 1й мешок с фальшивыми, если номинал у всех одинаковый...

Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
*На 15 гр больше и последующие тоже
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица
Так це вже не одне зважування, якщо Ви кожен раз фіксуєте нову вагу
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Почему не одно? я же монеты не снимаю..
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Потому что я вообще не врубаюсь как высчитать по вашей методике))
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица
Почему не одно? я же монеты не снимаю..
Тому, що ви кожен раз відмічаєте нову вагу. Ви повинні з однієї ваги визначити, де фальшиві.
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица
Дивіться. Я написала, вагу Ви можете загадати самі. Ну, наприклад, щоб легше, берем вагу монети в 1 кг, а фальшивої в 1,1 кг. Тобто якщо ви поклали з п´яти мішків 15 монет, то - якщо в першому фальшиві, вага 15,1 кг, в другому 15,2 кг і т.д
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Это для меня слишком сложно я бы взвешивала 5 раз и пофиг, сказала бы довешиваю как карамельки в магазине и у меня одно взвешивание))
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица

Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица
Та чого Ви? Я б може таж так зважувала).
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
А вообще, если брать за основы фильмы с пиратами, то на до на зуб определять, главное без них не остаться потом
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица
Правильно. А вдруг вагів не буде
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Правильно. А вдруг вагів не буде
Осталось найти карту с сокровищами где эти самые дублоны И вперед на поиски риключений
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМайданщица
Як знайду, я Вам маякну. Ви мене теж не забудьте, ящо що
Майданщица• 29 января 2023
Ответ дляАмарилис
Ок)
Маурита• 29 января 2023
Добрий вечір. Ваги електронні чи старі з двома чашами?
автор Амарилис • 29 января 2023
Ответ дляМаурита
Добрий вечір і Вам. Електронні, але мабуть я вже пізно відповіла.