Бабочки в моём животе• 29 января 2023

Могу ли я на свой канал в ютубе залить чужое видео?

Взяла платный курс по обучению ребенка читать. Там много видео по 10-15 минут в формате мр3.
Их жутко неудобно смотреть, особенно с телека. А по ютубу привычно и удобно.
Вопрос - могу ли я к себе их залить, на канале 0 подписчиков, не кому пожаловаться. Или сделать приватным, можно так? Или переименовать.
Чтоб не забанили на ютуб, а то там премиум подписка на всю семью и много сохраненного жаль терять.
Пушкининиана• 29 января 2023
Вы можете закрыть видео и только вы его сможете видеть

автор Бабочки в моём животе • 29 января 2023
Ответ дляПушкининиана
Главное, чтоб меня не забанили. Пусть другие смотрят.
Кофр для ноги• 29 января 2023
Це питання цікаве. В ряду кнопок, де лайк, є функція ’завантажити’. Відео завантажиться на телефон і його можна знайти у відділі завантажень бібліотеки свого ютубу і дивитися не залежно, чи є інтернет.
Можна скачати на комп будь-яке відео в ютуб, я так давно це робила, що вже і не пам´ятаю, як, послухаю, може хто підкаже
А ще я користуюсь можливостями запису з екрану телефона. Дивлюсь і записую, потім завантажую відео до себе на канал і роблю ’не для всіх’ доступ. Так ще й можна дати посилання комусь і тільки за особистим посиланням людина побачить цей ролик. У вільному доступі на сторінці їх не видно.
Пушкининиана• 29 января 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
Могут.
Кофр для ноги• 30 января 2023
Так от, автор. Я тільки що провела експеримент. Скачала на комп відео з ютуб і спробувала завантажити собі на канал. Все вийшло до моменту перевірки авторських прав, ютуб виявив їх порушення, я швиденько видалила ролик. Можливо якщо це відео, на яке автоські права не встановлено, система дозволить опублікувати.
автор Бабочки в моём животе • 31 января 2023
Ответ дляКофр для ноги
Дякую!!!
Скажіть, а Ви завантажували на свій канал у вільний доступ чи як приватне відео?
Ответ дляКофр для ноги
Надо же как всё серьёзно.
Кофр для ноги• 31 января 2023
Ответ дляБабочки в моём животе
Дякую!!!
Справа в тому, що ютуб перевіряв у мене ще до етапу встановлення обмежень доступу. Я вперше робила це з ноуту, а не з телефона, тому точно не скажу, може я наплутала, але факт перевірки точно є