ЛедиДи• 29 января 2023

Порадьте диван для щоденного сну

Площа не дозволяє поставити нормальне ліжко. Порадьте диван, який розкладається в нормальне ортопедичне ліжко.
Цікавить виробник і назва моделі. Буду дуже вдячна за рекомендації
Yanka1984• 29 января 2023
Изготовитель дивана это что то новое
Уходя дверю не хлопать• 29 января 2023
Ответ дляYanka1984
Изготовитель дивана это что то новое
В смысле?
Yanka1984• 29 января 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
В смысле?
Идите в мебельный и выбирайте
Уходя дверю не хлопать• 29 января 2023
Ответ дляYanka1984
Идите в мебельный и выбирайте
Зачем, если можно купить у производителя
Нетутешня• 29 января 2023
Венето є дивани з ортопедичним матрасом. В салоні можете подивитися.
автор ЛедиДи • 29 января 2023
Ответ дляYanka1984
Изготовитель дивана это что то новое
Наприклад є виробник Блест, плюс модель дивану. Що не зрозуміло Вам?
Боюсь признаться• 29 января 2023
Блест із поворотним механізмом
Уходя дверю не хлопать• 29 января 2023
Ответ дляЛедиДи
Не знаю у кого покупали мои дети, но у них такой уже год. Мне нравится
автор ЛедиДи • 29 января 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Дякую
МисисПропер• 29 января 2023
Ответ дляYanka1984
Изготовитель дивана это что то новое
УкрИзра, Венето, Блест, Roche...
Леди_в_ночи• 29 января 2023
В мене дивану блест ( це ж Черкаси робить?) 18 років. Все ок
Yanka1984• 29 января 2023
Ответ дляМисисПропер
УкрИзра, Венето, Блест, Roche...
А
Маманя• 29 января 2023
Блест, УкрИзра
Королева красоты• 29 января 2023
Ми брали диван фірми Constanta. Модель вже не пам´ятаю. Використовуємо як ліжко. Дуже подобається
Королева красоты• 29 января 2023
Глянула в інтернеті - модель Каліфорнія. Тільки в мене просто бежевий
Белая и пушистая• 30 января 2023
Купували собі диван,фото додам,не дуже вдалі,але то не для критики) . Спати дуже зручно,в розкладеному вигляді більше ніж двоспальне ліжко. Не люблю такий варіант розкладання,але за 2 роки поки не має нарікань,матраси ортопедичні. Купляли в меблевому містечку,модель діор-люкс,але зараз майже кожен нормальний виробник може зробити на замовлення як побажаєте.
Пушкининиана• 30 января 2023
Диван єврокнижка фірма укрізрамеблі тканина антикіготь від котів. Матрас пружини перегородки між пружинами з паралону, тоді буде спині добре.
автор ЛедиДи • 30 января 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую
ОйЙой• 30 января 2023
Ответ дляЛедиДи
Дякую
Я не любитель кроватей, поэтому купили два дивана в укризрамебель. 4 года полет нормальный. Рекомендую!
автор ЛедиДи • 30 января 2023
Ответ дляОйЙой
Подивлюся у них варіанти, дякую
Крошка Енот• 31 января 2023
Диваны с системой Миллениум. Предназначены для ежедневного использования. У нас были испанский и итальянский.