Кишмишная Мая• 2 часа назад
Бровари. Які райони більш безпечні та зручні?
Які раойни в Броварах зручніше для життя для сім´ї?
Які райони в плані безпеки найкращі? Нещодавеі обстріли Броварів - найбільш небезпечні райони, підкажіть, будь ласка.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 2 часа назад
Никакие
ракеты и дроны летят в разные районы и никто не знает куда полетят завтра
Кишмишная Мая
• 1 час назад
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Никакие
Та це зрозуміло, але є все ж більш ризиковані, поряд зі складами наприклад. Це Торгмаш, я так розумію. Ще цікавить інфраструктура районів магазин, пошти, кафе.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
ерунда все это
Кринжова баба• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
Перестаньте заниматься херней, выпытывая информацию
Кишмишная Мая
• 1 час назад
Ответ дляКринжова баба
Я збираюсь там жити, питаю пораду. Якщо Вам по суті нічого сказати, проходьте мимо.
Престидижитатор• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
Нема більше де? От тільки бровари
Кринжова баба• 1 час назад
Ответ дляКишмишная Мая
Никто в своем уме не поедет туда сейчас жить, не брешите. Одно дело когда свое жилье уже есть там, и другое когда выбор есть, переться в Бровары сейчас
Суть это где склады, нова пошта и т.д?
Кишмишная Мая
• 14 минут назад
Ответ дляКринжова баба
Суть это где склады, нова пошта и т.д?
Поїде житичого ж, роз´їзжаємось з батьками, але щоб не дуже далеко
Кишмишная Мая
• 13 минут назад
Ответ дляКринжова баба
Суть это где склады, нова пошта и т.д?
Де ви живете, плюси мінуси району? Забудьте про склади ))
Кишмишная Мая
• 11 минут назад
Ответ дляШеллар
А на форумі є розділ чорний гумор? Бо питання явно із тієї категорії у світлі останніх подій в Броварах.
Не гумор нажаль, треба жити поряд з батьками, яки в Києві.
Кринжова баба• 10 минут назад
Ответ дляКишмишная Мая
В Киеве я живу, как раз в районе где все прилетает каждый обстрел