Накладные мюсли• 31 января 2023
Як краще добратися з аеропорта Катовіце до Львова?
Дівчата, підкажіть, хто знає: як краще добратися увечері від аеропорту Катовіце до Львіва? Е якісь автобуси з аеропорту чи треба їхати на автовокзал. Може якісь нічні автобуси? Буду вдячна за поради.
Трахтибидох• 31 января 2023
Фліксбас подивіться
Або потягами до Перемишля, потів Перемишль-Львів (двічи на день ходить)
Задолбулька• 31 января 2023
Зайдіть на сайти кас, басфор, мегабас та інші і подивіться усі варіанти. Також фліксбас та автолюкс гляньте
Задолбулька• 31 января 2023
Якщо нема з аеропорту, то дивіттся що ходить на автовокзал. В Кракові, наприклад, прямо з аеропорту йде електричка на вокзал, може і в Катовіце є...
Оскорбляю всячески• 31 января 2023
Забиваєте українською чи польскою ’Катовіце - Львів’ і читаєте досвід інших та пропозиції від перевізників.