Инста_Богиня• 31 января 2023
Чоловік обіженка - це діагноз?
Разом три роки, раніше не помічала, або не хотіла помічати, але сил вже немає, любий конфлік, сварка…ображається і не розмовляє, ну крім побутових питань, може мукне, чи вайбер відповість і так тиждень, а то і більше, ніби карає мовчанкою. Я не можу так, винувата, чи ні, все одно іду миритися першою і все б нічого, але тепер розумію, що він розцінює це, як вибачення. Дістало вже так, вчора посварилися через фігню, все морда🗿ходить мовчить. От думаю - це на все життя така дурна риса в характері? Чи можна змінити людину? І головне, як?
Куратор дебошей• 31 января 2023
Мене з таким кадром вистачило на пів року. Вічно незадоволене, в рота йому заглядай, надуте навіть не знаєш через що, ще й кружи його, бо принц же попався. Згадую як страшний сон.
Вечно недо...• 01 февраля 2023
Ответ дляObi Wan
А что было бы лучше чтобы избивал?
Или в любой ситуации говорил что он не прав и на коленях приползал?
Какая по вашему должна быть реакция?
Предполагаю что ссоры провоцируете вы, если человек от конфликта уходит в кокон, значит он в обычной жизни будет всегда стараться избегать конфликтов, поэтому вам стоит в себе разобраться и просто не создавать ссоры на пустом месте.
Какая по вашему должна быть реакция?
Причём тут это?? У меня муж тоже ненавидит конфликты,это я могу подуться час или два. И он всегда первый идёт мириться. Я не понимаю этих игр в молчанку , по месяцам бывает не говорят. Это дичь полная
Рогнеда Карповна• 01 февраля 2023
В шоці з вас, автор, нах було за такого заміж виходити
Зустрічалася з таким кадром не довго, потім, коли почали жити разом, і почалися ігри в обіженку, мать моя, мені було 21, йому 26, через 5 тижнів спільного життя послала під три чорти, не уявляю, як з таким чудом можна жити рокамиииии