Благоуханочка• 01 февраля 2023
Ніхто не знає, коли в цьому місяці будуть давати впо? Нема ні копійки
Поскоріше б дали, можливо в цьому місяці буде раніше, ніхто не знає?
Дункан_Маклауд• 01 февраля 2023
Ответ дляГена-e512
Почему это может? Это же очевидный факт!
Может и факт 😁
Стала на облік с двома дітьми ще 06.07.22, досі не отримала ні копійки. То в них програма не працює, то документи не підтягує. Тепер начебто мала б отримати у січні, знову якась біда. Кажуть чекайте. І в селі де я стою на обліку таких людей багато, хто ще з літа не отримав взагалі нічого 😓
Мир Мир Мир!• 02 февраля 2023
Ответ дляАнна -daab
Я повторяю в вашем остроумие никто не нуждается.Спасибо за внимание)
В чому особиста потреба січневого бота? В увазі?
КапитанльнаЯ• 02 февраля 2023
Ответ дляАнна-563c
Я також зареєстрована з 8.07.22 отримувала до октября на себе та двох дітей)
Потім то програма нова,то свідоцтво не пройшло ,потім одну дитину двічі верефікували,потім в грудні вже винесла їм мозок вроді все зробили сказали перерахували чекайте в січні виплати за три місяці
Ну і як ви поняли що в січні нічого не отримала😁
Тепер чекаю в лютому за всі
Ответ дляАнна-563c
один в один ситуация! только мы стали в сентябре,сегодня опять пойду к ним,звонить нет смысла.Они говорят,что звонки на горячую линию переводят к ним(цнап),и ответы на звонки добавляет им работы.Так что в задницу горячую линию,они там сами ничего не знают.
Червона калина• 02 февраля 2023
Ответ дляАнна-563c
Я з квітня не отримала також