Аноним-ка• 02 февраля 2023
Дівчата, потрібна ваша допомога.
Близько двох місяців назад спілкувалась та проводила час з одним чоловіком. Він сам припинив наше спілкування. У той час у нього вже розпочались військові навчання, після яких він ймовірно відправиться на південь, це з його слів. Зараз бачу його у мережі практично щодня. Тобто у нього є інтернет та зв´язок. Та я не до кінця розумію що з ним і де він. Швидше за все він у відносній безпеці?
звездная галактика• 02 февраля 2023
так вопрос в чем? он прекратил с вами отношения. сейчас с ним все нормально. и?
Аноним-ка
• 02 февраля 2023
Ответ для звездная галактика
Так я ж не знаю точно чи все з ним нормально.
Ваша прЭлесть• 02 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
А ми звідки можемо знати, чи все з ним нормально?
Просто злив вас і все
звездная галактика• 02 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
так он прекратил с вами общение. какая вам разница?
Веснушка• 02 февраля 2023
я, когда узнавала что человек шел служить, писала слова поддержки даже если мы уже 300 лет не общались .. поверьте, им это важно и мотивирует.
Котенок аки рысь• 03 февраля 2023
Швидше за все у нього все добре.
Ні, перша не пишіть (якщо я вірно зрозуміла вас).
Я инженер, меряю от 1• 03 февраля 2023
Якщо я б узнала, що мій колишній чи просто знайомий на фронті, написала би обов´язково слова підтримки, чи просто пару питань-де він, що він.
Вас бентежить, що є зв´язок і він вас надурив чи в чьому сумління?
Аноним-ка
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
І я такої ж думки)
Бентежить те, що у нього є зв´язок і не зовсім зрозуміло через це чи він у безпеці чи ні.
Я инженер, меряю от 1• 03 февраля 2023
То й напишіть. Можливо він десь у гарячій точці, а зв´язок забезпечує старлинк от Илона Маска)
В цьому всьому нашему жахливому становищі, краще щось написати та взнати правду, чим мучатися та себе з´їдати від невідомості.
никогда такого не было• 03 февраля 2023
Навіщо писати тому хто припинив з вами спілкування? Самоповага, ааауууу