Кинг-Конгша• 04 февраля 2023
Порівнюю колишнього і чоловіка
Мені б хотілося деякі елементи в наш секс , але ... З колишнім ми могли під час сексу говорити на всякі сексуальні теми щось фантазувати , ще він поводився іноді брутально. А з теперішнім, зовнішньо він значно сексуальніший, мені все подобається але коли він намагається мені догодити і робити те що я хочу це так каряво і не природньо що думаю краще б мовчав.
Я вже й не знаю що хочу.
Кинг-Конгша
• 04 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
Запросіть колишньго на майстер-клас. Як Ліля Брік з теми нижче.
ні , мені потрібні почуття
БоХатая• 04 февраля 2023
Это называется сексуальная совместимость. Умные книги пишут, что при желании можно всё решить и настроить, но мой опыт с ними не совпадает. Если её нет, то выходит фальшиво и без результата.
Пирожкиня• 04 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
Так можно всю жизнь менять мужчин. Будет сексуальная совместимость - не будет совместимости в быту
Кинг-Конгша
• 04 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
У нас все добре , по відчуттях краще ніж з колишнім. І частіше. Але чи можна через кілька років щось змінити , покращити. чи це мої комплекси
БоХатая• 04 февраля 2023
Ответ дляПирожкиня
Всё возможно. А можно как я, найти своего, хоть и не сразу.
Чики-брык• 04 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
ні , мені потрібні почуття
Тоді нехай під дверима сидить, буде там скавчати та шкребрись, як Маяковський. Теж збудливо.
Кинг-Конгша
• 04 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
Та нема ніякого ’свого’ , ви ж не всіх перепробували . 100% знайдеться людина з ким було б краще
Кинг-Конгша
• 04 февраля 2023
Ответ дляЧики-брык
У вас все добре з головою?
ДелиВерка• 04 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Вы привыкнет к этому, а того забудете.
И всё будет хорошо.
Нужно время.
Если вы будете стараться друг для друга, экспериментировать.
И всё будет хорошо.
Нужно время.
жар-птица Нюра• 04 февраля 2023
Ответ дляБоХатая
Какое время даёте для получения результата? Два человека не могут читать мысли друг друга, нужно привыкнуть. Или со старта должен угодить?