размахер• 04 февраля 2023
Що випити, щоб нерви успокоїти. Їде криша
Захворів син, температура другий день. А я не можу себе взяти в руки від хвилювання. Починаю придумувати всяку зерню, а може бути таке ускладнення, а може таке, а може й таке. Хоча в нього просто температура, два рази правда вирвав, і легке покашлювання. Ще від двох мамочок в дворі чула такі ж симптоми в їх дітей. Тобто то вірус, але в понеділок піду до лікаря, вже записалась, може вона скаже у вівторок здати аналіз якщо буде ще температура, може не треба буде. Але ви розумієте, не можу взяти себе в руки. Читаю в того ускладнення на серце після вірусу, в того на коліна, і все я вже сиджу в холодному поту вся, руки трусяться.
Коли діти були менші, я ніколи не хвилювалась їх болячками. Чи то з віком подорослішала і в деяких випадках порозумнішала , але стала дуже переживати з приводу здоров´я своїх дітей.
Ці новини постійно, негатив, збори грошей в інтернеті на хворих діток. Це все мене зводить з розуму, і кожен вірус для мене тепер якась катастрофа, я не можу себе взяти в руки. Від слова зовсім.не посилайте до психіатра, бо не піду, не маю на це грошей і і місті навіть лікаря такого певно немає. А якщо й є, то якийсь такий собі.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 04 февраля 2023
Коли мої малі хворіли - в машину і в стаціонар дитячий до чергового лікаря ,200 грн в кишеню , і спокійно спала
Ніколи не чекала понеділка
размахер
• 04 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ніколи не чекала понеділка
Я з лікарем на зв´язку, сьогодні дзвонила казала завтра аналіз рано здавати, лише друга доба вранці буде. Поїти і спостерігати
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 февраля 2023
Ну ми ж не можемо взяти вас в руки чи привести до тями. Лише ви самі. Досить цих нагнітань і рюмсань. У всіх діти хворіють і кожній матусі боляче бачити свою дитину слабкою. Відганяйте погані думки і в періоди хвороби просто робіть свою справу: пиття, здорова їжа, ліки, сон, походи до лікаря
Хомяк с пастой• 04 февраля 2023
Очень тяжело, когда болеют дети, хочется Вас поддержать, все наладится обязательно. К врачу вы уже записались, наверняка часто поите ребенка, следите за температурой и делаете то, что нужно делать в таких случаях. Постарайтесь через немогу выполнить какую-нибудь работу по дому, чтобы отвлечься. Вы нужна ребенку сильная и собранная. Вспомните, как Вы справлялись с подобной ситуацией раньше, и в этот раз тоже обязательно справитесь.
размахер
• 04 февраля 2023
Ответ дляХомяк с пастой
Дякую дуже, аж через екран повіяло від вас теплом та добротою
Хомяк с пастой• 04 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Сейчас время такое, многие с вирусами воюют, все будет хорошо
Анонимарик• 04 февраля 2023
Ответ дляМашка-замарашка
Выбирайте варианты:
Молитва
Коньяк
Валерьянка
Помыть посуду
Молитва
Коньяк
Валерьянка
Помыть посуду
Молитва здесь причем
НичеНипанимаю• 04 февраля 2023
меньше читайте про признаки болезней - все будет хорошо! валериана, пустырник, просто чай с ромашкой и мятой.
я своего, когда был маленьким, при высокой температуре (больше 38) обтирала разведенным спиртом или разведенным уксусом (ему не нравился запах) и питье.
Кы-ы-ы-ця• 04 февраля 2023
Ответ дляАнонимарик
Молитва здесь причем
при том , что молятся при недуге детей , есть специальные молитвы тому же Пантелеимону.
Меня много• 04 февраля 2023
Автор, в мене те саме, син зараз хворіє сьогодні перший день тільки, теж температура і покашлює сухим трохи, а в мене вже наче у вас думки різні. Це вже нерви в нас не в порядку просто
Детские_Будут?• 04 февраля 2023
В чем проблема дать ребенку панадол и сбить температуру? И зачем слушать врача, который говорит ’подождите’? Поехали в приемное отделение детской больницы и пусть осмотрят ребенка или вызовите на дом врача. А Ваши истерики -это детский сад.
Творю чудеса• 04 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Барбовал
Квайт
Гідазепам
Квайт
Гідазепам
А квайт хороший препарат? Без рецепта?
Зубожиння• 04 февраля 2023
Ответ дляразмахер
Певно варто починати
Не надо, это глупость. Пустырник+ валериана+ боярышник по 15 капель каждого
Физрукая• 04 февраля 2023
Ответ дляХомяк с пастой
так вирус то хотя бы понятно что ожидать и понятна причина. а у моего живот постоянно болит. сдали анализы все норма. на узи хрен за границей запишешься, трубку не берут, нужно ехать что бы записаться. бюрократия жесть. медицина на западе отстой полный. как они тут выживают я не знаю. у нас можно и в частную, и в гос поехать заплатить и тебе все сделают, а узи вообще на каждом шагу. тут же одни маты.
автор держитесь, у вас хотя бы прояснится все через пару тройку дней по результатам пнализов. у меня уже месяц ничего не понятно у ребенка. это очень больно морально
Физрукая• 04 февраля 2023
Ответ дляЗубожиння
мне это не помогает. наверное зависит от самого препарата, где то сырье более качественное, где то нет
Зубожиння• 04 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Помогает, но имеет накопительный эффект, нужно неск дней принимать
размахер
• 04 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Тримайтесь, все у нас буде добре. Щиро а це вірю, на то ми і мами