Neylon• 05 февраля 2023

Помогите с геометрией срочно

у трикутнику ABC вписано ромб CDEF так,що кут e у них спільний а вершини "E і F" належать сторонам AB і BC відповідно. Знайдіть сторону AC, якщо сторона ромба 6 см і BF = 4см. Буду очень благодарен за решение в подробном формате действий и рисунком
Залатавая• 05 февраля 2023
У темах нижче чиясь дитина сьогодні свої послуги рішення задач пропонувала за гроші, з математики в тому числі, мама питала де клієнтів брати.
ЛисАпедная• 05 февраля 2023
Малюнок - безкоштовно. Рішення - за гроші ;)
Ра ру ра ру ра• 05 февраля 2023
Який сенс безкоштовно витрачати свій час і вирішувати чужим людям задачі
МУСЯкомарова• 05 февраля 2023
не може кут Е бути спільним у трикутника і ромба,бо у трик.АВС немає вершини Е.
я про те,що умова неправильна
МУСЯкомарова• 05 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
де тут у них спільний кут Е?
Ms. При теле• 05 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
я про те,що умова неправильна
Так його там і немає)
ЛисАпедная• 05 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
де тут у них спільний кут Е?
Скоріш за все в умові помилка. У трикутника АВС кута Е не існує. Повинно бути спільний кут С
МУСЯкомарова• 05 февраля 2023
автор,то що з умовою?
Тихомандражная• 05 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Звісно, це ж очевидно з назви ромба. Дивно, що хтось не зрозумів
МУСЯкомарова• 05 февраля 2023
Ответ дляТихомандражная
Ви не праві: умова,-є умова)))
Тихомандражная• 05 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Ви не праві: умова,-є умова)))
Я просто знаю, як її учні переписують. Тим більше автор на кожну задачу тему створює, вони дуже стандартні.
автор Neylon • 05 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
автор,то що з умовою?
Та ніби все ок можу скинути фотографію можливо я щось не доглядів https://imgur.com/a/Ms2y65t ось
МУСЯкомарова• 05 февраля 2023
Ответ дляNeylon
там С
ЛисАпедная• 05 февраля 2023
Ответ дляТихомандражная
Ну бачите, раз питання задають, то скоріш за все не зрозуміло
автор Neylon • 05 февраля 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
там С
І справді дякую, що замітили я би вже писав не правильну умову