Колупалочка• 08 февраля 2023
Порадьте чоловічу книгу
Хочу зробити подарунок. Людина полюбляє читати. 40 років. Може щось з психології чи біографії , історії?
Колупалочка
• 08 февраля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Подивіться на цю
Дякую, але спортом не цікавиться. Більше щось про штучний інтелект, або якісь правиле ведення війни японські, щось таке..
Печальки.нет• 08 февраля 2023
Ого! Вам може краще у нього все ж делікатно спитати. Бо мій знайомий, який полюбляє читати ( коли він встигає- загадка), що не спитай - вже він прочитав.
Просериарила молодость• 08 февраля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ремарка або Хемінгуея,
там є книги про війну.
Если человек читающий, то ремарка и хемингуея лет в 16 уже прочитак. Я бы порекомендовала Черчиля Спогади про 2 світову війна. Взлет и падение 3 рейха, ремизов вечная мерзлота. Думаю эти подойдут мужчине.
Самоучка• 08 февраля 2023
Ответ дляПросериарила молодость
взлет и падение 3 рейха классная книга.
Самоучка• 08 февраля 2023
а варианты художественных книг не рассматриваете? не знаете, что он любит, каких авторов?
Колупалочка
• 08 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...