Папобус• 08 февраля 2023
Сніданок дітям перед школою
Який?
Щоб не хліб з ковбасою?
ДолькиКабана• 08 февраля 2023
Школа... Что это? Я уже забыла как это, когда ребенок идет в школу))
Тоскующая• 08 февраля 2023
Овсянка с сухофруктами, овсянка с сыром и зеленью, бутерброд с Филадельфией и красной рыбой, бутерброд с Филадельфией и овощами, бутерброд с яйцом и овощами, яичница с овощами
На-перекуре• 08 февраля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Отак. Ножками топ топ
бювет_в_обед• 08 февраля 2023
Пластівці з молоком, сирники, омлет, гречка, млинці - те, що мій їсть
Дама с заначкой• 08 февраля 2023
Блинчики с мясом, сырники, запеканка, хлопья с молоком, яичница, омлет, макароны с сыром.
13чудоСВЕТА• 08 февраля 2023
дочь ест утром только шарики с молоком, сын вообще никогда не завтракает
Дівчина з космеями• 08 февраля 2023
Молочні каші у мультіварці - кинула, поки збираємо, вариться. Варю різні, їмо з сухофруктами/фруктами/горіхами/медом.
Ще омлет може бути.
Смурфик• 08 февраля 2023
Яичница, омлет, сырники, налисники, молочная каша, вермишель с молоком. У нас так. Бутерброды на завтрак очень редко, если совсем уж ничего нет.
Анонимба• 08 февраля 2023
У нас у всіх звичка добре снідати зранку, у нас це пюре чи каша (гречана, рисова, кукурудзяна, пшенична, ячна) + білок (риба, котлета, бефстроганоф) + овочі (буряк, капуста, вінегрет, цвітна у соусі), чай і печивко. А буває, що і голубці чи плов :)
але сніданок я не готую зранку, це або залишки з вечері або спеціально варю після вечері на ранок.
ХуАнита• 08 февраля 2023
Мінімум це
Несолодка овсянка заливна (щоб не размазана)
Вершкове масло
Варене яйце
Вершкове масло
Варене яйце
Anna Sasha• 08 февраля 2023
Сирники,оладки з джемом,млинці з сиром або просто без нічого,хліб з мамлом і сиром,кульки з молоком
Анонимба• 08 февраля 2023
Ответ дляДолькиКабана
:)))
У мене син сьогодні 3й день пішов у школу за останній рік, таке свято :))) правда, не для нього. Він навіть до стоматолога просився, до того дійшло.
Нуждаюсь в общении• 08 февраля 2023
Ответ дляТоскующая
З усього перерахованого мої діти таке не їдять😩
Тоскующая• 08 февраля 2023
Ответ дляНуждаюсь в общении
А что едят на завтрак?
PORKA• 08 февраля 2023
підсушений тост - арахісовою пастою+перепелині яйця , авокадо тост з лососем, гранола залита грецьким йогуртом , сирна запіканка.
Живчик-счастливчик• 08 февраля 2023
У меня чаще всего омлет. Или горячие бутерброды. Или чай с круассанами/кексом. Овсянку под прицелом есть не станет..
Засомневаю• 08 февраля 2023
Чаще всего омлет или просто яйца жареные
Блины жарю, а он себе в них что то заворачивает
Домовенок Кузя• 08 февраля 2023
Ість те саме, що і я з чоловіком
По черзі: овсянка, яйця. Ще син любить гречку (січка). Та періодично роблю гарбузову кашу чи додаю сардельки до каші чи яйця
Нуждаюсь в общении• 10 февраля 2023
Ответ дляТоскующая
А что едят на завтрак?
Запіканку, ліниві вареники, сирники, манну кашу, омлет, сухі сніданки з йогуртом або молоком, какао..На сніданок , в основному, щось молочне у нас .