ФруктЕщеТот• 10 февраля 2023
Какое печенье у вас любимое?
Рябушка Ку• 10 февраля 2023
Чик-чик, До кави, Сливки но, Буренкино. Короче, все из песочного теста без начинки.
Жабры жабы• 10 февраля 2023
Ювілейний букет Харківський.
Можу з´їсти його багато, тому рідко купую.
Білосніжку ще люблю, коли вона свіжа.
Бесбардак• 10 февраля 2023
Як тепер буде називатись печиво ’Союзне’?
Люблю це печиво, але треба замовляти з Харкова і коштів зараз немає.
ШанельКуКу• 10 февраля 2023
Пісочне на вершковому маслі люблю
особливо домашнє.
’Есмеральда’ Рошен
’Білосніжка’
Боже, у нас ВСЕ печиво смачне! Останній рік цього не вистачає (не першочергове, звичайно, але зараз я такій країні, де випічка ’щось тааакеее’, а вони всі задоволені нею
)

особливо домашнє. ’Есмеральда’ Рошен
’Білосніжка’
)
наКоблучках• 10 февраля 2023
Рогалики з повидлом люблю або домашнє сирне печиво, яке трикутничком складається.