Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Ответ дляХлопаю ресницами
А до этого его в части насильно держали? Куда его выпустили?
Ну не дают, бывает, а чего он не служит сейчас ? Что влк написали?
Додому відпустили, після госпіталя. Списали з частини чи як це зветься.
ВЛК написали, що годний в тилу.
Ответ дляБабо-лебідка
Ні, все як скрізь. Було що люди вікна відкривали в спалювали газу, щоб на наступний рік не зменшили пільги. І це Україна
Отож. І це якось неправильно, не повинно так бути.
JannyMoney• вчера в 23:33
Ответ дляБорисфенка
я спросила у знакомой она работает с беженцами, она сказала что так не делается, и если появилась переплата, то она напрямую джобцентру переводится арендодателем.
А я з косою• вчера в 23:33
Ответ дляАнютины ласки
Я завжди захищала Борисфенку. Але дарма. Абсолютно невдячна і безпринципна людина. Яка однією рукою бере допомогу від Німеччини, а іншою тут же строчить на українському форумі, які німці сцуки і як вони хочуть продовження в Україні. Війна ж через німців, а не росію.
Це згідно Борисфенки.
Як її поважати?
Це згідно Борисфенки.
Як її поважати?
Я всегда в людях вижу хорошее. Не понимаю как вы такое в ней увидели. Я не вижу, может это и к лучшему
Анютины ласки• вчера в 23:34
Ответ дляJannyMoney
как есть.
Статья 1 Основного закона (Grundgesetz) — «Достоинство человека неприкосновенно. Уважать и защищать его — обязанность всей государственной власти.»
Статья 20 Основного закона — принцип, что Германия является демократическим и социальным государством (Sozialstaat).
Bundesverfassungsgericht
Из сочетания этих двух статей Федеральный конституционный суд вывел основное право на обеспечение достойного человеческого минимума существования (menschenwürdiges Existenzminimum).
Bundesverfassungsgericht
Ви завжди така наївна? Турист у Німеччині може отримати безкоштовне житло і соціал? А людина на студентській візі?
Ви не розумієте, що всі соціальні гарантії і права для німців і осіб, що перебувають на визначених видах на проживання?
І ні турист, ні студент, ні українець під тимчасовим захистом самі по собі не мають права на гарантовані державою пільги? Для українців під параграфом 24 ЯК ВИНЯТОК, і виключно по доброті душевній, німці прописали великий соціальний пакет. Подумайте чому його нема у студентів чи туристів... І подумайте, чому такого соціального пакету нема у Фінляндії чи Франції, наприклад. Які своїм громадянам забезпечують соцпакет, а українцям під тимчасовим захистом ні.
Бабо-лебідка• вчера в 23:35
Ответ дляКусюче сонечко
Ну в качестве бреда конечно, предложу вам работать, ну так некоторые люди получают деньги и живут на них, хотя конечно негоже боярыне ...
А нафіг воно їй? Працювати щоб що? Мати ті самі гроші тільки вже з головним болем в комплекті? Я дуже люблю наших робітників заради роботи, але від тієї роботи мають бути якісь бегефіти, крім суспільної значимості.
Ответ дляJannyMoney
Ну тоді ще цікавіше, де мої гроші. Моя знайома також в Джоб-центрі працює, якщо що, і у неї поцікавлюся.
Анютины ласки• вчера в 23:36
Ответ дляJannyMoney
а я вам говорю про реализуемость. Нет механизмов, нет взысканий. И я не уверенна, что долг образуется, если у человека зп нет. gpt может делать ошибки, вы же читали это предупреждение)
Про механізми ви дурниці пишете. Україна уклала договори з рядом країн про взаємне стягнення аліментів. Це було задовго до війни. Тому механізми точно є, напрацьовані давно.
Як буде - побачимо.
Добра, коли сита!• вчера в 23:38
Ответ дляБорисфенка
ВЛК написали, що годний в тилу.
Тоді яким чином він сидить дома без роботи і забезпечення грошового?
Хлопаю ресницами• вчера в 23:37
Ответ дляБорисфенка
ВЛК написали, що годний в тилу.
Как это домой отпустили после госпиталя? В отпуск на 30 дней? Так чего он не вернулся или не перевелся в тыл? Его же сейчас словят и поедет в штурм, если сзч то не сильно смотрят, что для тыла.
Ответ дляХлопаю ресницами
Та списали його з частини, бляха, чи як воно зветься? Комісували, анулювали, вивели з штату?
Я не знаю термінології сучасної війни, чого ви чіпляєтеся?
Ответ дляДобра, коли сита!
А кому він треба старий і хворий. Інвалідності не дають, військової пенсії нема, бо наслідком війни його хвороби не вважають. Якісь випускні дали, коли звільнявся - купив апарат за 2000 доларів, з ним спить, бо дуже важка стадія апноє.
А я з косою• вчера в 23:44
Ответ дляЗаставляличка
Вы первый раз читаете тему Борисфенки? И ни разу не читали её комментов?
Читала, никаких огрехов не видела. Может не все (не слежу), но я не пропускаю ее ответы через негативную призму и не вижу из-за чего ее тут так не любят
Анютины ласки• вчера в 23:44
БОРИСФЕНКО, ВАМИ СЬОГОДНІ ЩЕ РАЗ ПРОБИТЕ ДНО.
ДЛЯ ВАШОГО ЗАГАЛЬНОГО РОЗВИТКУ : НІ НІМЕЧЧИНА, НІ ЄВРОПА НЕ ПІДПИСУВАЛИ БУДАПЕШТСЬКИЙ МЕМОРАНДУМ, І НЕ РОЗЗБРОЮВАЛИ УКРАЇНУ.
УКРАЇНА ДО 2022 РОКУ ПРОДАВАЛА ’НАДЛИШКИ ЗБРОЇ’, ЯКА ЇЙ БУЛА ’НЕПОТРІБНА’, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ОКУПАЦІЮ КРИМУ.
У СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2022 В БОРИСПОЛІ ТРАНСПОРТНІ ЛІТАКИ ЗІ ЗБРОЄЮ ДЛЯ УКРАЇНИ СІДАЛИ ОДИН ЗА ОДНИМ. ЄВРОПА І США РОЗУМІЛИ, ЩО БУДЕ ВІЙНА І РОЗУМІЛИ ЯКУ ВЛАДУ ОБРАЛИ УКРАЇНЦІ. ТОМУ ДОПОМАГАЛИ ІЗ ЗБРОЄЮ.
ВАМ МАЄ БУТИ СОРОМНО ЗА ВАШІ СЛОВА. АЛЕ НЕ БУДЕ.
К-КАРМА. ПАМЯТАЙТЕ ПРО ЦЕ ЩОРАЗУ, ЯК ЗАХОЧЕТЕ ОБЛИТИ БРУДОМ ТИХ, ХТО ДОПОМАГАЄ ОСОБИСТО ВАМ І УКРАЇНІ.
Добра, коли сита!• вчера в 23:44
Ответ дляБорисфенка
Не триндіть, ви казали що йому бронь потрібна. Яка бронь військовому ? Списані з обліку не бояться тцк і роботу легко знайдуть
Ответ дляДобра, коли сита!
Нема спасу, не списують його з обліку, на цю тему він судиться з ТЦК.
Добра, коли сита!• вчера в 23:48
Ответ дляБорисфенка
Так він тоді військовий, має служити і отримувати оклад 20 тисяч як мінімум.
А ви маєте не забрехуватись
JannyMoney• вчера в 23:48
Ответ дляАнютины ласки
давайте попроще: может ли государство оставить людей постоянно проживающих в германии ли стремящихся к этому совсем без помощи? Нет.
Пособие может отличаться, но платить обязанны. Думаете мало беженцев участвует в разных демонстрациях и не всегда там что то хорошее про немцев, но свобода мнения, по закону разрешена. А оставить нуждающегося человека без денег по закону запрещено.
Анютины ласки• вчера в 23:53
Ответ дляJannyMoney
Ви правильно написали ’постійно проживаючих’. Для цього визначені види на проживання.
Порівняйте ’тимчасовий захист’ і ’постійне проживання’. Ви не можете проживати ’постійно’ на ’тимчасовому’ захисті.
Всі, хто не на видах на проживання, які дають право саме на постійне проживання, не мають відношення до цитованих вами вище соціальних гарантій.
Хлопаю ресницами• вчера в 23:53
Ответ дляБорисфенка
Из части могут исключить или вывести за штат. Комиссовали это когда непригодный, а он у вас для тыла пригоден, а значит должен служить и если сейчас не служит, то он в СЗЧ.
Ответ дляДобра, коли сита!
А ви маєте не забрехуватись
Ой, ну скільки можна - він воював 3 роки в частині, його комісували. Зброю здав, приїхав в Київ. Був доровольцем, має статус УБД. Ніхто нічого йому не платить з частини. Якісь кошти на прощання дали, кілька окладів.
Ответ дляХлопаю ресницами
Я слабію від вашої логіки. Комісували з частини. Легально. Ну як він може бути сзч з відома командира і побратимів???
Добра, коли сита!• вчера в 23:56
Ответ дляБорисфенка
Навіщо йому робота з бронюванням тоді якщо він списаний і непридатний?
JannyMoney• вчера в 23:57
Ответ дляАнютины ласки
Як буде - побачимо.
а, ну раз договор заключила
Я то под механизмом имела в виду нечто реально функционирующее, а не добрые намерения)
Давайте забьемся на шоколадку, что для таких случаев как у Борисфенки, когда мать и не собирается подавать в суд, а за отца, находящегося в неевропейской стране доплачивает джоб никогда !!! не будет работающего механизма, который побудит судебных приставов Украины искать с собаками этого мужа, выяснять, работает ли и сколько получает 🤣 и где у него деньги лежат и все это передавать в Германию.
Не та страна Украина)
И заодно спросите свою жипитю возникает ли вообще задолженность) Сильно удивитесь.
Я то под механизмом имела в виду нечто реально функционирующее, а не добрые намерения) Давайте забьемся на шоколадку, что для таких случаев как у Борисфенки, когда мать и не собирается подавать в суд, а за отца, находящегося в неевропейской стране доплачивает джоб никогда !!! не будет работающего механизма, который побудит судебных приставов Украины искать с собаками этого мужа, выяснять, работает ли и сколько получает 🤣 и где у него деньги лежат и все это передавать в Германию.
Не та страна Украина)
Ответ дляДобра, коли сита!
Бо ТЦК не вважає його списаних і непридатним. Це тема позову до ТЦК - чому так.
Санька-4b93• сегодня в 00:02
Ответ дляБорисфенка
Значить він не списаний
Хлопаю ресницами• сегодня в 00:03
Ответ дляБорисфенка
Так ТЦК списывают только тех, кто служит в ТЦК.
Ответ дляJannyMoney
а, ну раз договор заключила
Не та страна Украина)
Так, це просто благі наміри.
Ще є дивна розвага - вимагати, щоб квартири в Україні продавали. Також на грані маразму. Але багато хто лякається. Особливо жалко тих, в кого житло зруйноване, але досі нараховують комуналку, маразм.
Кусюче сонечко• сегодня в 00:06
Ответ дляБабо-лебідка
Ну так она же здесь плач борисфенки устроила, что ей надо на что о жить и очки купить, ну вот пусть тогда заработает на это.
Хлопаю ресницами• сегодня в 00:06
Ответ дляБорисфенка
Так это не моя логика, это такие правила.
Как его могли комиссовать, если по ВЛК он пригоден к тыловым частям?
Ну понятно, что когда едут на ВЛК сдают бронь и оружие. Обычно, он не вернулся после ВЛК это СЗЧ.