Мама Чели• 10 февраля 2023
У вас в семье оптимист/ пессимист
Кто муж или вы?
Результат:
вже голосів:
16 (31.37%)
Я пессимистка
12 (23.53%)
Оба оптимисты
9 (17.65%)
Я оптимист
7 (13.73%)
Муж пессимист
6 (11.76%)
Муж оптимист
1 (1.96%)
Оба пессимисты
Глаголица• 10 февраля 2023
Я реалістка
Чоловік оптиміст
Як показує досвід, песимісти краще адаптуються і сприймають всяке г.но, яке трапляється в житті
Чоловік оптиміст
Пасти Ла• 10 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Я реалістка
Чоловік оптиміст
Не сказала б так. В мене мама песиміст навпаки гірше все переносить, все погано і без просвітлення
Топтунша• 10 февраля 2023
Якось у вас невірно опитувальник складено. Як поставити, наприклад: я оптиміст, чоловік песиміст?
Глаголица• 10 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Та шо ж тут казати, це логічно. Оптимісти банально не розраховують на негативний розвиток, в мене чоловік до кінця у війну не вірив, казав «не вигадуй», а в ітозі: 24ого-в нього шок, а в мене-зібрана для всіх торба, заправлена машина і всі грошики виведені з карток.
А ниття-це темперамент, а не песимізм. Імхо
Пасти Ла• 10 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Мама не ниє. Але в неї завжди все буде погано. Війна на десять років. І зима вона казала буде жахливою, без тепла та світла.
Глаголица• 10 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ну так вона вгадала🙄
Мене брат теж ще влітку попереджав, я до такого не додумалась
Мама Чели
• 10 февраля 2023
Ответ дляТоптунша
Ваша правда, натупила я з опитувальником
Пасти Ла• 10 февраля 2023
Ответ дляГлаголица
Ну так вона вгадала🙄
Ну в нас не холодно. Да і зі світлом все не так погано. Навіть пристосувалися вже))) хоча живемо в електробудинку, так що в нас і в неї не все так погано. Їй не знадобилися ні обігрівачі, ні тепла піжама і ковдра, і тп.
Fashion_besties• 10 февраля 2023
Я драматик и холерик, могу из мухи слона раздуть и выматюкаться. Но также быстро переключаюсь в другой режим. И потом тишь да блажь. Вообщем, устала сама от себя 🤪
Творческий типаж• 10 февраля 2023
Муж реалист, я оптимист в основном,но могу впадать в депрессии - в принципе быстро из них выхожу. Оба раки.
Я такое• 10 февраля 2023
Я такий оптиміст, що мої співробітниці мене люблять саме за мій яскравий гумор і оптимістичність 🥳
Главный котик• 10 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Да, это точно, наоборот хуже переносится. У нас в семье оба такие - все плохо и будет еще хуже. Хотя муж себя считает реалистом, но я то знаю что это самообман. Я стараюсь воспитывать в себе оптимизм, но как-то не получается.