Невидимка Майя• 13 февраля 2023
Что в составе этого крема антивозрастное?
Написано антивіковий
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
И сколько он стоит?
Трохи менше 1000
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
И сколько он стоит?
Я блін місяць читала читала вивчала про активи. І тут мама моя замовляє ОЦЕ. Падходіт йей. Капец
Два крема день ніч, сиворотку цієї ж серії і ще щось четверте, під очі може
Запретный фрукт• 13 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А можно ссылку и ли компоненты не скрином
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Думаю да. Сейчас
СкрипяСердцем• 13 февраля 2023
Це зволожуючий крем,він не має прив´язки до віку. Мамі він міг сподобатись завдяки вмісту гліцерину, який утримує вологу і утворює плівку, що візуальне зменшує зморшки
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Не розумію як посилання на розетці робити, а скопіювати там теж не виходить. Оцей просто знайдіть
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну так гліцерин можна і за 300 грн купити, от у чому річ
Я вивчала, хотіла підказать - хренась, каже кур‘єра жде. Ще й з мейк апа
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Це правда нічний. А я попередньому повідомл склад денного. Но вона обидва взяла 🤪
Аноним-ка• 13 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Прочитала віші неовалідол
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляАноним-ка
Прочитала віші неовалідол
То мені скоро валідол знадобиться. 3500 чи 4000 на незрозуміло що витрачено
СкрипяСердцем• 13 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Скажімо так, дуже важлива кількість гліцерину у продукті, бо якщо покласти більше ніж треба, то він навпаки буде сушити та стягувати шкіру
Запретный фрукт• 13 февраля 2023
Tetragydropyrantriolk— відновлює, зміцнює та підтягує шкіру
екстракт насіння касії — бореться з видимими наслідками гормональних змін на шкірі
гіалуронова кислота та кофеін— зміцнює шкіру та посилює її пружність
нікотинамід — забезпечує антиоксидантний захист
АяВсёЗнаю• 13 февраля 2023
На 2-м месте в составе спирт, дальше уже можно не читать.
в долгосрочной перспективе ничего хорошего ждать от этого крема не стоит
СкрипяСердцем• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Гіалуронова кислота- просто утримує вологу і більш нічого, більш дорогий варіант гліцерину
Запретный фрукт• 13 февраля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Гіалуронова кислота це полісахарид (глікозоаминоглікан), а гліцерин це спирт і цим все сказано.
Запретный фрукт• 13 февраля 2023
Самый лучший крем, это крем ручной работы. Там мало консервантов, но хранятся они очень мало и не известно кто и где его делал.
Невидимка Майя
• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Якщо честно, у мене був ввши , но синій, акваліатермал. Там, думаю, склад теж аби що. Но поганого не можу нічого сказати. Нічний, шкіра заоложена, хороша
Просто питання чого така ціна. Там же нічого нема
СкрипяСердцем• 13 февраля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Ціна може бути ніяк не пов´язана з кількістю активів або їх відсутністю, це маркетинг у абсолютній більшості випадків
СкрипяСердцем• 13 февраля 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
У засобах, що використовують для поверхневого догляду за шкірою, гіалуронова кислота працює виключно як плівка, що утримує вологу, так саме як і гліцерин. Саме ці споживчі властивості ми і обговорюємо
Запасная спина• 13 февраля 2023
Антивозрастного - только название.
Глицерин, ниацинамид, пара экстрактов. По большому счету ни о чем.
Доставучая• 16 февраля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Порадьте, будь ласка, гарний зволожуючий крем.