Бесстыдница• 15 февраля 2023

Демодекоз в кота. Як надати першу допомогу?

Дівчата, підкажіть, будь ласка.
Знаходжуся зараз в родичів, а тут є котик, підозрюю що в нього підшкірний кліщ. Яку першу допомогу йому надати?
Auroraten• 15 февраля 2023
Самостійно, напевно , засіб Адвокат на холку.
Я свого, як підібрала, то возила у клініку на уколи від кліщів. Але потім прочитала, що можна Адвокатом в домашніх умовах боротися
автор Бесстыдница • 15 февраля 2023
Ответ дляAuroraten
Дякую вам!😻😻😻
Auroraten• 15 февраля 2023
Нема за що )). Але він дорогий ((, хоч і дієвий. У ветаптеці можна попитати чи є аналоги , але наголосити що саме від демодекозу а не просто від паразитів
очки_ннадо• 15 февраля 2023
Ответ дляAuroraten
Аналоги есть, но этот самый лучший.
Поросенка• 15 февраля 2023
собакам лікують демодекоз препаратом бравекто. Достатньо однієї таблетки разово. Хоча в інструкції не вказано, але він реально допомагає.
Може він і коту допоможе, але потрібно знати, що то точно демодекоз, а не саркопоз наприклад
Первоклашка Я• 15 февраля 2023
Адвокат капли 2 раза, и питание пересмотреть.