ЛисАпедная• 16 февраля 2023

Теплоенерго хоче змусити мене платити за тепло в офісі, хоча батарей немає

Люди, допоможіть захистити себе від наїздів Теплоенерго за таких обставин. В мене офіс, нежитлове приміщення, ізольоване зі своїм входом. Коли брала в оренду, то батареї теплопостачання були відразані ( за дозволом Теплоенерго для попереднього користувача). Вони вимагають оплати за весь опалювальний сезон незалежно від того, що в мене відрізані батареї. Вони аргументують тим, що я в жилому домі, тепло розподіляється на всіх і мені будуть нараховувати по повній, бо стіни теплі і т.п. Це виходить 9 тис на місяць. Але в приміщенні взимку без обігрівачів 12-16 градусів, я постійно вмикаю електроприлади. Надіслали мені поштою пропозицію, я звісно не розписалась почтальйону, а зараз позиваються в суд до мене про стягнення заборгованості 40 тис грн. Як себе захистити перед цими " неадекватами"? Я ледве витрати тягну, працюю з дитиною на руках, а тут такі наїзди.
бювет_в_обед• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
А як же норма, що якщо температура менша певного мінімума, то сможивач звільняється від оплати?
У вас немає батареї то ж ви не повинні платити за опалення. Вам не надають цю послугу. Люди в селах, де немає водопроводу, за воду ж не платять, вірно? Температура в приміщенні, у вашому випадку ні до чого.
Из Хацапетовки• 16 февраля 2023
Ответ дляCarin
Вызывайте их представителя, фиксируйте температуру 12 град.
Что именно подали - иск или приказ? Откуда такая лютая сумма?
Потому что такие расценки для нежилых помещений, для бизнеса.
Это с прошлого года так повысили, многие начали судорожно пытаться получить разрешение на АО и отрезали ЦО. Как при таком разрешении они ещё что-то требуют, я не понимаю. Неужели насколько твари
Из Хацапетовки• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Позов, бо там спір, стягнення без договору
А есть разрешение и все документы на то, чтобы отрезать ЦО? Или в чем спор?
Carin• 16 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Ппц... ( Думаю, вполне настолько (
Автору стоит проконсультироваться с юристом и направить запрос еще своему арендодателю - горсовету.
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляВумна вутка
хто відрізав батареї?
треба було викликать спецілних людей і складати акт, що у вас відрізані батареї. Звідки теплоенерго може знати коли ви відрізали батареї, може ви вчора їх відрізали?
це по перше

по друге-треба читати договір, чи є там вказівки про те за що саме ви платите, чи входять комунальні в оплаті і хто взагалі повинен платити комунальні.
По договору я повинна укласти відповідні договори та платити, однак послугу тепла я не отримую, тому не збираюсь платити. Вони давали згоду відрізати батареї, то хай назад їх ставлять. А вони не хочуть, бо сезон уже йде, а треба до початку.
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Договір публічний, підписання споживача у цьому випадку не потребує
То може з мене за газ так будуть стягувати, хоча він не підведений до будинку? Як це послугу не отримую і сплачую по повній, як це?
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляВумна вутка
ви зараз взагалі не на то акцент робите
нікому не цікаво дубарь у вас чи нє і грієтесь ви стінами чи ні
А на що робити акцент?
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Дозвіл на відрізання батареї є? Ще має бути акт від них про те, що приміщення без батарей і не опалюється. Якщо ці документи є то шліть їх на х. Теплі стіни, бо у сусідів топлять - це не аргумент.
Вони ж мені цей акт не дадуть, як можна його отримати?
Вумна вутка• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
А на що робити акцент?
я написала , дивіться комменти
а взагалі беріть всі документи і йдіть до юриста, бо без документів нема про що говорити
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А як це стосується тих, хто на власний розсуд відмовився від послуги теплопостачання в окремо взятому приміщенні?

Це плата за не поставлену послугу (іншими словами, штраф), яка не має відношення до температури в приміщенні.
Так не я відмовлялася, я прийняла приміщення в такому уже стані. У попереднього орендаря було АО, йому це було вигідніше. Я не повинна нести відповідальність за чиїсь рішення, я не брала в цьому участі.
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляCarin
Да, и действительно, а при чем здесь Вы, если Вы только арендуете?
В договорі написано, що я несу обов´язки щодо комунальних платежів.
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Відрізали 5 років тому на прохання попереднього користувача. Він потім з´їхав, приміщення 2 роки стояло порожнє, я прийшла і на мене почались наїзди.
Бубль Гум)• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
А на що робити акцент?
На те, що у Вас немає жодних договірних відносин з ними і підстав для цього. Бо орендодавець Вам здав приміщення без опалення.
Колхозница• 16 февраля 2023
Вызывайте комиссию для замеров температуры.
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Хто працює в Теплоенерго, напишіть хоч щось
Автор, я адвокат. Вы одна из сотен тысяч жертв методики # 315. Эту с.ка, методику, протянули Минрегионбуд и монополисты. Согласно нее все владельцы помещений в многоквартирных домах будут платить пропорционально за теплопотери, а также обогрев помещений общего пользования, а также, если отрезаны от тепла, то за стояки, которые находятся в помещениях, как за изолированные, так и не изолированные. Кроме всего прочего если собственник отрезался от центрального отопления, а дом нет, то такой собственник помещения будет все равно платить по среднестатистическому показателю.
Вывод таков - пользуешься или нет, но платить будешь.
Антимонопольный ничего сделать с этим не может, потому как эта методика набрала законную силу и действует по всей стране.
Колхозница• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
А откуда они знают, что у вас была температура ниже нормы?
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляПуФФынка_мисс
Поставте лічильник, прикрутіть батареї, і платіть по мінімуму.
Даже если есть счетчик коммерческий, то все равно ПОП и стояки будут считать, а если прикрутить тепло, то донасчитают по формуле разницу между потребленными гигакалориями и среднестатистическим потреблением и повесят общедомовые теплопотери. Будет еще дороже
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Сам лічильник теж недешевий і навіть якщо так, то вони все рівно з жовтня по лютий мені нарахують по загальному тарифу. Як зафіксувати що температура в офісі нижче мінімума?
Нужно обратиться с жалобой и потребовать комиссионно зафиксировать температуру в помещении, но, увы, на время военного положения нормы снизили на 4! Градуса
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Це в якому законі?
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Навіть, якщо вимкнені батареї, оплачуєшь мінімум який розрахочується із середнього по будинку+ мзк. Це отака срана методика розрахунку. Автор права, їх аргументи типу, сосіди ж вас все одно гріють, тому виходить подвійна оплата, за одне надане тепло
Верно на все 100%. Места общего пользования из расчета от 16 до 25 % в зависимости от этажности дома, в котором помещение + стояки по коэфициенту от 0.7 до 1.4 за 1 метр погонный + теплопотери + средние показатели + отапливаемая площадь не квадратные метры, а !!!кубические, теперь
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляИз Хацапетовки
Да, настолько. Теперь помещения, встроенные в жилые дома с центральным отоплением - это бездонная яма и кормушка для монополиста. Скажите спасибо нашей исполнительной власти за такую замечательную методику, которая, как раз вовремя, во время войны, стала применяться к издыхающнму бизнесу
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Це в якому законі?
Что именно?
ПуФФынка_мисс• 16 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Точно ні, у мене інд.опалення, я оплачую все перелічене вами, все одно в 3 рази менше за сусідів.
Пи Пи Пилюля• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
У житловому будинку з ЦО та інд.лічидьниками у мешканців платять за ЦО постачальнику УСІ. І ті, в кого відрізані батареї, і ті, в кого перекрито опалення на ноль, і ті, в кого АО (останні платять за АО + ЦО).
Ви повинні виконувати закони, а дана колізія в статусі нормативно-правового акта Держави.
І ваша участь у цьому рішенні не передбачена. А відповідальність перед постачальником ЦО - так.

Можна багато розказувати, що це ’незаконна плата’ за непоставлену послугу, що це суперечить державним програмам зниження енергозалежності....
Але кого це цікавить.
Закон не на вашому боці. І навіть не на боці мешканців вашого будинку, які вклалися в теплозбереження у власних квартирах. Якщо вони прикрутять батареї, вони все одно будуть платити ’по середньому’. А чим менше вони будуть прикручувати, тим більший середній будинковий показник споживання і тим більшу плату виставлять вам у цьому будинку.
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Які місця загального користування, якщо в мене самостійний вхід?
Вони порахували так: опалювана площа 51,40, макстмальне теплове навантаження 0, 008 Гкал/год. Приміщення забезпечується т.енергією за допом ВСТ. Тариф за послугу 5597, 68 за 1 Гкал
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля

Але кого це цікавить.
Пи Пи Пилюля• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Не бачу предмету для подальшої дискусії.
Он вам уже й адвокат якийсь відписався.

Плату з вас стягнуть. А чи безпосередньо постачальник, чи разом з орендодавцем - не суть важно.
Чи добровільно, чи через суд... Але в останньому випадку ви сплатите і судові витрати, і можете постраждати через примусове стягнення, арешт рахунків, тощо...

Прощавайте...
Из Хацапетовки• 16 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
С какого момента это вступило в силу?
автор ЛисАпедная • 16 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Але закон про житлово -комульні послуги вступає в колізію з Методикою. Там передбачено, що споживач починен сплатити за надані належним чином послугу.
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля

Але кого це цікавить.
Все верно. Данная методика - это ловушка. Отапливаещься - платишь, не отапливаешься - платишь.