ЛисАпедная• 16 февраля 2023
Теплоенерго хоче змусити мене платити за тепло в офісі, хоча батарей немає
Люди, допоможіть захистити себе від наїздів Теплоенерго за таких обставин. В мене офіс, нежитлове приміщення, ізольоване зі своїм входом. Коли брала в оренду, то батареї теплопостачання були відразані ( за дозволом Теплоенерго для попереднього користувача). Вони вимагають оплати за весь опалювальний сезон незалежно від того, що в мене відрізані батареї. Вони аргументують тим, що я в жилому домі, тепло розподіляється на всіх і мені будуть нараховувати по повній, бо стіни теплі і т.п. Це виходить 9 тис на місяць. Але в приміщенні взимку без обігрівачів 12-16 градусів, я постійно вмикаю електроприлади. Надіслали мені поштою пропозицію, я звісно не розписалась почтальйону, а зараз позиваються в суд до мене про стягнення заборгованості 40 тис грн. Як себе захистити перед цими " неадекватами"? Я ледве витрати тягну, працюю з дитиною на руках, а тут такі наїзди.
Языката Хвеська• 16 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Які місця загального користування, якщо в мене самостійний вхід?
Вони порахували так: опалювана площа 51,40, макстмальне теплове навантаження 0, 008 Гкал/год. Приміщення забезпечується т.енергією за допом ВСТ. Тариф за послугу 5597, 68 за 1 Гкал
Согласно этой методике все собственники или арендаторы помещений в жилом доме должны платить за отопление помещений общего пользования дома, таких как подвалы, лестничные клетки, чердаки, колясочные, лифтовые и т.д. Площадь этих помещений высчитывается для 5 этажных домов, как 25 % от общей площади дома, для 9 этажных - 18 ( по моему)
ЛисАпедная
• 17 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
А чому до мене приміщення стояло без орендаря, а вони ні до кого не позивалися, не нараховувати?
Ход конём• 17 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Хто працює в Теплоенерго, напишіть хоч щось
В суді у вас шансів нуль((( нажаль.
Ход конём• 17 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Позов, бо там спір, стягнення без договору
Бездогоаірні швидко задовольняють. Наймайте адвоката. Ви власник приміщення? Воно виведено ж жилого фонду? Хто фіксував зняття батарей?
Ход конём• 17 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Договору не було і немає. Вони надіслали комерційну пропозицію мені, але стягують з мене без договору.
Він є.
Языката Хвеська• 17 февраля 2023
Ответ дляЛисАпедная
Потому как собственник горсовет.
ЛисАпедная
• 17 февраля 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
А якщо я надам акт про відрізання батарей і акти виміру температури в суд?