Чумачечая Весна• 17 февраля 2023

Доставка морепродуктів по Україні

Підскажіть будь ласка, можливо хтось замовляє морепродукти з доставкою в термобоксах? Повернулись в Миколаїв, тут Метро не працює, в Сільпо свіжого також нема нормального.
МОже хтось користується, щоб заморожени креветки/лосось замовити десь? Але так щоб перевірене
Моська-слон• 17 февраля 2023
Я замовляю в харківському ’Окуньок’
Взимку мені прийшов заказ, все норм, але розпаковував чоловік, бачила , що пенопласту було багато з упаковки
Спитайте в них в інстаграм

былоИпрошло• 17 февраля 2023
Послушаю, там где я заказывала у себя в городе, цены сильно подняли.
90x60x90• 17 февраля 2023
ТО хочу свіже...то замовити заморожене
Там_все_размывчато• 17 февраля 2023
В закладки сохранила этот магазин https://triton-chernomor.com.ua/ по отзывам вроде ничего, и он в Одесской области