Неуловимый Джо• 18 февраля 2023
Что будете делать, когда откроют границы для мужчин?
Война ведь не вечная.
Ответ дляПопижёновна
У нас чіткий план)
Тато дітей поїде в тижневий алко-нарко-тріп в Амстердам. З gps маячком, щоб я знайшла його по прітонам, якщо що. Він з минулого березня майже весь час на передку. Вже втомлений.
Потім повезу дітей на море, з татом.
А потім на два тижгі поїду сама. Деградувати на пляжі.
Далі, будем працювати і багатіти))))
Потім повезу дітей на море, з татом.
Далі, будем працювати і багатіти))))
Ви смілива жінка)))
Мій також в березні був мобілізований, з травня на лінії фронту, але далі Трускавця я його боюсь відпускати після перемоги😆
птицаворона• 18 февраля 2023
Можливо, я сподіваюсь, принаймні, в цей час я буду на навчанні в Польщі (з малим), і чоловік зможе приїжджати нас провідувати. Але потім все одно додомки.
zztop-b844• 18 февраля 2023
Ответ дляIronubiro
Ужас ужас. рососія зробить отсосію і буде сидіти сопіти в дві дірочки.
А Україна буде процвітати. Тільки війна скінчиться, може і не одразу, але всіх почнуть випускати.
Чего она до войны не процветала?
LusyaVerusya• 18 февраля 2023
Чоловік поїде до мами. Вона одна живе в другій країні. Дуже хворіє. Я їзжу провідувати і допомогати. Але ж вона чекає сина. Каже побачу і вже можна вмирати.
lena_gasova• 18 февраля 2023
А я хочу до Одеси!))) Люблю це місто ніжно і безтямно! Можливо і переїдемо;)
Ответ дляПопижёновна
У нас чіткий план)
Потім повезу дітей на море, з татом.
Далі, будем працювати і багатіти))))
Потім повезу дітей на море, з татом.
Далі, будем працювати і багатіти))))
Шикарний план, візьму собі на замітку, але в Амстердам швидше я поїду😂.
МиссКаприз• 18 февраля 2023
Ответ дляMarisya81
А почему Вы так думаете? Не первый раз читаю мнение, что не будут выпускать даже после окончания войны
Экономика.
Если откроют границы, начнется огромный отток рабочей силы из страны. А ее нужно будет восстанавливать. Налогоплательщики и самим нужны будут.
Ответ дляМиссКаприз
Экономика.
Но это ж надо как-то законодательно обосновать.
Или опять какой-то указ издадут и дело в шляпе?
Совсем за пыль считают людей, если так будет.