Мечты сбываются• 19 февраля 2023

Розчарована, але може він і правий

З літа зустрічаюся з хлопцем іноземцем. Настав час зустрітися, планували на березень. Але у мене не виходить приїхати, тому що я втратила роботу перед новим роком і не маю коштів навіть на нормальне харчування. Я сказала, про це, що поки що не приїду, він бачу загасає. Я розумію. Але, як їхати так далеко, коли нема грошей. Він мені ще восени пропонував приїхати, жити з ним і шукати там роботу. Але якось я не була згодна, так швидко. Ще засмутило, що він сказав, що для вас українців тут багато льгот і все буде добре і робота. Але чомусь я дала задню. І от зараз, коли нічого в мене нема, то виходить він взагалі мене кине.
Повелитель интернета• 19 февраля 2023
Ответ дляМой завтрак
Рандомный мужик, никогда не виделись даже, и вы собрались уже лететь на край света, да еще за свой счет?
А если вы, ну к примеру, заболеете, еще что то случится, этот жлоб вам покивает ’держись, украинцев ломом не прибьешь’ и затухнет?
Вы вообще хоть немного в людях разбираетесь?
Автор даже в себе не разбирается судя по всему, если создаёт темы с такими вопросами. Но это правильно конечно, что создаёт, значит всё-таки есть желание докопаться до истины
Амели на мели• 19 февраля 2023
ото Ви собі придумали і намалювали. Наївна. Італійці то такі темпераментні сеньйори, що воно хоче на халяву …ти і нічого для того не робити, щоб не витрачатись. Особливо неополітанці. То цигани. І хочуть вони до 80-90 років. От завжди готові) Ви собі нафантазували що маєте хлопця а самі його ще ні разу не бачили вживу. Я в шоці
Ирина-bbd0• 19 февраля 2023
Ответ дляМечты сбываются
Він пропонує жити у нього
Автор.куда Вы одна и без денег? До нього? Вас потом и не найдет никто
Примарочка• 19 февраля 2023
Ответ дляПовелитель интернета
По правилам этикета, мужчина первый должен приехать к девушке.
Автор, почему он не хочет приехать к вам? Война не оправдание, есть безопасные города
Вот правильно. Он должен приехать, а не давать ей деньги, чтобы она приехала
Носки на подтяжках• 19 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
і взагалі ні з ким ви не зустрічаєтесь, а так-переписуєтесь з погано знайомим хлопцем
Ви самі собі суперечите. За що автору щось давати, як вони навіть не зустрічаються
Чудо-Рыба-кит• 19 февраля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
не бачу суперечностей, де сказано, що обов´язково зустрічатися шоб шось давали?)
Повелитель интернета• 19 февраля 2023
Автор, очень много шансов, что он вам не понравится при первой встрече и вы потеряете всякий интерес к нему. Я общалась с одним по видео месяц примерно, всё хорошо было, потом встретились, вообще не понравился, потеряла интерес к нему. Так что предлагайте приехать ему к вам. Если нет, то прощайтесь и ищите следующего, зачем вы теряете время зря. Тем более он говорит, что там вы найдете работу и прочее. То есть всю ответственность сваливает на вас. На него можете не рассчитывать. Зачем такой нужен
Аноним Первый• 19 февраля 2023
Теперь общение в инете называется ’встречаться’? Кхм. Он не может вас бросить, у вас нет отношений, только разговоры и мечты. Причем не общие.
Сарафанное радио• 19 февраля 2023
а что означает з лцта зустрічаюсь
ви з ним хоч бачились? секс був? влаштовує? тотчому б не поїхати яущо роботи усе одно немає
яка країна?
Сарафанное радио• 19 февраля 2023
Ответ дляМечты сбываются
Не бачились,але кожного дня на зв´язку
не бачидись? вц шутите чтоли
и это называется зустричаемось? зусиричаемось це трлхи інше
Носки на подтяжках• 19 февраля 2023
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
А де написано, що треба щоб давали, хоч зустрічаються, хоч ні? А тут взагалі сторонні люди, які в живі очі одне одного ніколи не бачили. Не розумію, які притензії до чувака? Автор сама усе придумала, сама образилася
Беззубовна• 19 февраля 2023
Ответ дляСарафанное радио
не бачидись? вц шутите чтоли
Они встречались в ватсап, поженились в инстаграм, и развелись в телеграм
whodatgirl• 21 февраля 2023
Так якщо проблема в коштах на квитки, то може ви йому прямо скажете, що у вас зараз немає грошей на поїздку, але ви дуже хочете приїхати, і були би дуже раді, якщо би він вам допоміг з покупкою квитків.