Танцепесенная• 22 февраля 2023

Если мне 40 и я уже плохо выгляжу…

Успокоиться? Возраст никого не красит … волосы поредели, седые, часто подкрашиваю, вес ( есть проблемы по здоровью). Муж имеется, мужчин было хоть отбавляй, пользовалась популярностью ( это к слову…)
Чупа-чупс• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Я не представляю себя в зеркале огромной бабой. Зачем? И все это ради тазика еды.
В мене є зайва вага. І вона не через тазики їжі. Стільки не їм.
Мені, щоб поступово знизилась вага, можливо за рік, потрібні ті продукти, що я не можу собі купити. Банально фінансів на це не вистачить в мене. Бо сама виховую дитину, а тато її дає лише 3750. Круто для Києва.....
А для мого організму в плюс буде будь-який продукт, що пройшов теплову обробку. Мій організм в нормальний стан приходить лише на повному сироїдінні....
А я зараз крім яблок і капусти, моркви з сирих продуктів нічого не можу собі дозволити....цього замало для збалансованого харчування.
Тому не ставте для себе такі шори!
Є люди, кому є потреба в іншому харчуванні взагалі. І тут маленька тарілка, навіть напівсирої гречки, іде в плюс по масі((((
_MadonnA_• 22 февраля 2023
Ответ дляАшотакоя
Этот препарат действует как снотворное еще
Так что аккуратнее
Так что двойное удовольствие )))
Ашотакоя• 22 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Так что двойное удовольствие )))
Борец за справедливость• 22 февраля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Тому не ставте для себе такі шори!
Да ешьте нормально, только половину
порции того, что вы едите. Вы себе кроме гастрита на одной капусте ничего не заработаете.
И не утешайте себя сказками про ваш организм
Ответ дляЧупа-чупс
Як смішно таке читати....

Яка у вас вага зараз? Яка вага максимальна була у вашому житті?
Посмейтесь, раз смешно. Максимум я весила 85, сейчас 59, летом обычно 54-56.
И 85 я набрала, когда решила себя побаловать и ни в чем не отказывать. Так что сказки венского леса про правильные сырые продукты не прокатят
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Я тільки переходжу на режим харчуватися меншими порціями і менш калорійно, то маю таку проблему-стаю ще товстішою, бо ходжу в туалет раз на три дні, а не кожного дня. А про 5 раз в день, то взагалі нічого не відкладається, не встигає просто.
Ви їсте багато білка?
Мало жирів і ще менше клітчатки.
Углеводи прибрали..
Я, коли, оце зараз почала їсти все, я як нормальна людина зранку в туалет, це досягнення)
Я не знаю як ви їсте і що, але їжте свою їжу, просто в 2 рази менше.. Не прибирайте нічого
Якщо їли 20 пельменів то зараз 10, якшо їли тарілку картоплі з мясом то їжте тарілку картоплі але з квашеною капустою, а м ясо на вечерю з огірками...
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
То я менша ніж ви важили)) і ви мені оте триндите...ооо
Я б зараз не важила 59.. Бо мені буде тринлець, я буду страшна і виглядати на 60, мені треба 65)) це всього 8 кг))
Купи слона• 22 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
Так что двойное удовольствие )))
А у вас какой рост/ вес? На сколько кг хотели бы поправиться?
_MadonnA_• 22 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
158 /45 . Хочу плюс 3/4 кг
Купи слона• 22 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
158 /45 . Хочу плюс 3/4 кг
Жаль что нельзя вам перекинуть,я бы с большим удовольствием рассталась бы с 5-7 кг)
Jul-Ap• 22 февраля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Никогда ни за что не поверю, что можно стареющее лицо сделать дома подтянутым, напитанным, сияющим! А миллионерши увлекаются процедурами и не замечают, когда переходят грань. Так же и молоденькие девочки с губами утками.
Автора напрягает больше фигура, вес.
Никакие деньги не сделают твое тело подтянутым, это регулярный труд.
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
158 /45 . Хочу плюс 3/4 кг
Віка, ви заради 4 кг готові на АД?
Можна вам триндюлей? Ви шо... (
Ответ дляМуркамурковна
Так это ваши проблемы. Я хорошо в своем весе выгляжу), за меня не переживайте, не я тему создала
Угги_в_горошек• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Менопауза - это сижу возле холодильника, ем
В преддверии менопаузы сильно меняется гормональный фон, отсюда вес.
Доктор Варвар• 22 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ви їсте багато білка?
Мало жирів і ще менше клітчатки.
Углеводи прибрали..
Одне яйце і гора капусти. Одна котлета і гора капусти. На вечір творог, бачу з творогом взагалі не дуже, але так щоб некалорійно, не вуглевод і не рахувати складно калорії, то підходить. Жири обовязково в капусті є і я їм горіхи або 2 шматки сала. Якщо не буду їсти жири, то взагалі можу 5 днів не ходити в туалет. Іноді п’ю масло натще. В два рази менше, не ходжу в туалет. І голодна, як собака. Тому замість картоплі, котлетки і капусти, їм котлетку і більше капусти, але голодна, зла, хочу картоплі і в туалет ходжу рідко. Чоловік он прийшов, насмажив собі гору картоплі І норм.
Дама_из_рекламы• 22 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Автора напрягает больше фигура, вес.
Да, тут надо комплексно, однозначно. Но, например, дряблость кожи(!) спортзалом и спортом не убрать. У меня так было, такая кожа как мелкие морщинки как у бабушек. Хоть в зале с тренером при раза в неделю пахала и с мышцами все норм было.
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
В мене проблем багато, але точно не такі як у вас, спасіба Боже
Ответ дляУгги_в_горошек
Да, особенно когда до менопаузы еще с десяток лет, и забитый холодильник, то все очень меняется. Не спорю
Ответ дляМуркамурковна
Когда сказать по теме нечего, переходят на лисности. Но я не в обиде, люди на таблетках, я понимаю
Угги_в_горошек• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Одно другого не исключает. Но сама по себе менопауза дает набор веса и это легко объясняется с медицинской точки зрения. Даже если питание в рамках и ничего не менялось, набор веса будет идти намного быстрее. У меня менопауза в 40 лет из-за связки гипофиз-щитовидка. Первые звоночки начались в 33 года.
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Бл.. Я вам п... лей треба, а не капусту з катлеткою...
)) капец.. Насипте собі в тарілочку в блюдце тієї картоплі шо чоловік насмажив і без капусти поїжте))
AnnaOst• 22 февраля 2023
Колись до війни робили ми церемонію нагородження українських перекладачів онлайн, бо ковід був. І поприсилали письменники зі всього світу, за переклади яких нашим перекладачам вручали нагороди, свої відео записані. Типу ’слово автора’. І жюрі, і перекладачі присилали відео. Так от наші жінки всі були при параді, макіяж, зачіска, одяг, шарфік, прикраси, фон красівий. А іноземні письменниці ваше не заморочувалися! Старі, сиві, косматі, зі зморшками, без макіяжу, по фону уютний срач в квартирі) Чоловіки наші і іноземні всі були не заморочені.
Бо жінка теж человєк! І в 40 у неї є вже багато чим пишатися крім зовнішності.
Якщо що то я теж травмована нашим оцим ’женщина має бути красива’ і пофіг що ти при цьому працюєш на рівні з чоловіком, чогось там досягла, дітей глядиш і т.д.
Муркамурковна• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
По якій темі? Тій шо ви пахуделі і красавішна? Так худеют міліони людей кожен день, а деякі вообще не поправляютьсЯ,....але деякі в адекваті, а деякі ні)
Ответ дляУгги_в_горошек
У всех щитовидка. Не ищите себе оправданий. У меня вы их не найдете. У меня тоже щитовидка.
Ответ дляAnnaOst
А почему вы решили, что все эти зачуханки пример для подражания?
Ответ дляМуркамурковна
Не судите всех по себе) адекватных много
Редиска Я• 22 февраля 2023
Та є маса можливостей після 40 виглядати гарно, тим більше в 21 столітті. Мені 44, купа болячок, але догляд і його результат роблять мене щасливою і красивою. Перевірте дефіцити - феритин/залізо, віт Д3/К2, цинк, віт В. Приймайте колаген, користуйтесь доглядом з пептидами для лиця і шкіри голови, гіалуронові сироватки, захист спф, чуть декоративки - будете красунею. Не бачу сенсу опускати руки.
Угги_в_горошек• 22 февраля 2023
Ответ дляБорец за справедливость
Я вообще не ищу оправданий, у анонима на форуме тем более. У меня для этого есть грамотные врачи. Констатирую факт. Но для справки, если вы не знали, диагнозы по эндокринологии и сопутствующие разные бывают, а каждый человек индивидуален.
А так как вы рассуждают те, кого пока реально не коснулось ничего всерьез. Потом их мнение про два тазика еды куда-то быстро испаряется.
_MadonnA_• 22 февраля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Віка, ви заради 4 кг готові на АД?
Можна вам триндюлей? Ви шо... (
Канешно )) і сраку нажру і нерви заспокою )
Гордая_птичка• 22 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
158 /45 . Хочу плюс 3/4 кг
а вам тоже 40 лет?