Безникая• 22 февраля 2023
Перший велосипед для дитини (3 роки)
Порадьте, будь ласка, велосипед, на якому каталися Ваші дітки.
Дивилися такий Miqilong, як на фото. Симпатичний, але здався важким. Не розумію, чи це важливо для першого велосипеда
На що, взагалі, варто звертати увагу? Крім діаметру коліс, рекомендованого зросту
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляКарамелька
У нас ше трьохколесний
Там чіпляються ще доп колеса)
А який у Вас? Покажіть, будь ласка
ViktoryjaG• 22 февраля 2023
У дочки был Puky, рекомендую. Педали легко крутятся, не тяжелый, прочный.
Бубль Гум)• 22 февраля 2023
Купляли на 4 роки, без додаткових коліс, що б вже їздити GT 16 MACH ONE. Легкий, син швидко навчився.
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Дякую за рекомендацію!
Донька досить тендітна, про педалі актуально
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Молодець👍 а до того як було з самокатом чи іншим транспортом? цікаво)
Моя хоче вже) без коліс ще ранувато
ViktoryjaG• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Дякую за рекомендацію!
Пожалуйста. Моя хоть была крепенькая, но пониженный тонус в ножках. Перепробовали несколько марок и только на этом она смогла проехать.
Еще и потом продали быстро, марка популярная
Тюрюнь_Тюнь• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Моя хоче вже) без коліс ще ранувато
А зріст який мала має?
Може подивіться в сторону Puky 16, там така рама, що можна починати і з меншого зросту, ніж рекомендований. Колеса додаткові там є, модель за ергономікою шикарна.
Ми починали в 3 роки з 12’, не пам´ятаю вже фірму і модель, але в 4 роки цей велосипед різко став для дочки маленьким, купили Пукі)
Тюрюнь_Тюнь• 22 февраля 2023
Ответ дляЛапка
Беговел
До 5. Потом велосипед.
Це якщо дитина ним цікавиться. Моя хотіла саме велосипед, до беговелів була байдужа геть.
Бубль Гум)• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Моя хоче вже) без коліс ще ранувато
Був біговіл, з 2 до 4 на ньому їздив.
Вумна вутка• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Там чіпляються ще доп колеса)
А який у Вас? Покажіть, будь ласка
Не надо доп колеса цеплять, ьогда олго не научится. Лучше полегче брать. У нас такой модели как на фото, фирму не помню. Поехала с первого раза. До этого был беговел.
Лапка• 22 февраля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мои с 1,5 на беговелах, поэтому в 3 они и интересовались им :)
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
А я не змогла поки знайти магазин з хорошим вибором оффлайн( а онлайн шукати не знаючи ключових марок - ще той квест 🤪
Тюрюнь_Тюнь• 22 февраля 2023
Ответ дляЛапка
А моя з 1.5 облизувала велосипеди і абсолютно ігнорувала беговели, як чужі, так і куплений в неповних 2 роки особистий Пукі)
Носили його рік за нею, а вона до велосипедів бігла.
Прийшлось купувати))
Діти різні, ага)
Прийшлось купувати))
Діти різні, ага)
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А зріст який мала має?
92-94 см. «Міряли» сьогодні 12 дюймові, по розміру якраз 👌 Завжання тепер знайти щось в хорошій якості, а не просто розпіарену симпатюлю)
Почала дивитись puky, шукаю де можна купити чи подивитись в реалі
Тюрюнь_Тюнь• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Шукайте Пукі бв, цей велосипед вам на рік, максимум півтора. А вони неубиваємі, бв можна брати спокійно.
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляБубль Гум)
Був біговіл, з 2 до 4 на ньому їздив.
Моя біговел зовсім проігнорувала. Самокат норм був і велосипед хоче. Цікаво, чи це пов’язано і як впливає на легкість керування велосипедом)
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
О, моя теж 👋
Безникая
• 22 февраля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Дякую) буду розбиратись
Пошукаю новий, краще потім продам 😉 бо я не зряча на б/в, боюсь що щось поламане мені впарять 🙈
Тюрюнь_Тюнь• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Дякую) буду розбиратись
Теж варіант)
Лапка• 22 февраля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Прийшлось купувати))
Діти різні, ага)
Прийшлось купувати))
Діти різні, ага)
Да/да, так и было 😂😂😂😂
Бубль Гум)• 22 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Мій був фанат біговела, потім фанат вєліка. Отримали його ввечері, син як побачив, каже пішли кататися. Блін, думаю, це ж вчити треба, думала на вихідних той велосипед витягнемо. Таки вийшли, навчився за 10 хвилин, не перебільшую, я про таке тільки на форумах читала )) Самокат, доречі, попросив лише у 7 років, одразу трюковий.
Тюрюнь_Тюнь• 22 февраля 2023
Ответ дляЛапка
Да/да, так и было 😂😂😂😂
Точно так. Серйозно)
Не вірите? А дарма)
Купили біговел, носили за нею.
Купили ведосипед - дві години не могли з нього зняти, я думала, більше не сяде через крепатуру))
Але ніт)
Не вірите? А дарма)
Купили біговел, носили за нею.
Але ніт)
Барышня_Смольный• 22 февраля 2023
Ответ дляViktoryjaG
+ за пуки, алюминиевая рама, легкий и идет легко