Мизимец• 23 февраля 2023
Чи пробували ви груповий секс?
Під час перебування в Європі мною було помічено цікаву річ: абсолютну толерантність до групового сексу з боку не тільки місцевих, алй й тих українців, що виїхали туди у дитячому чи підлітковому віці.
Більш того - там психологи радять це подружнім парам, щоб оновити гостроту почуттів і багато пар експериментують, але дуже відповідально підходять до вибору третього партнера (в більшості випадків - партнерки).
Що думаєте із цього приводу? Чи практикували у своєму житті? Які відчуття?
Хвець-тець• 23 февраля 2023
Было было, но прикрываться Европой и тем, что там уже психологи просто рекомендуют - кринж полнейший!
Без комплексов• 23 февраля 2023
Бред. Ни один нормальный психолог этого не посоветует. Распущенные люди везде есть, в любой точке мира. А вот почему вы к таким тянитесь, большой вопрос
Листопад-920d• 23 февраля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Якщо кохання не має,то чом би і ні.
О, аплодисменти першому коменту!
Dark_Yasna• 23 февраля 2023
сама нет, но ничего против не имею, если все хотят в паре. мне не хотелось, не интересно.
Мизимец
• 23 февраля 2023
Ответ длянеДоЖиру
Это ниже плинтуса, в Европе думают о здоровье, не поверю в это
И целибат соблюдают
Вы в Европе хоть пару месяцев жили? Имею ввиду Западную Европу, а не духовно-скрепную
неДоЖиру• 23 февраля 2023
Ответ дляМизимец
И целибат соблюдают
То есть если трахаться, то со всеми?)