Кукусики• 25 февраля 2023

Приливи почервоніння обличчя при розацеа

Як боретесь? Є видимі судини на щоках, висипань нема, але стали з´являтись приливи почервоніння на щоках, інколи аж пашать. Чим це можна знімати, і взагалі як боротись з цією хворобою на стадії без висипань?
Курочка-наседка• 25 февраля 2023
Это ва с на что-то такая реакция? У меня на красное вино краснеет лицо, поэтому его избегаю. А так, кроме лазера ничего не посоветую.
Анонимушка• 25 февраля 2023
Ой послушаю
Из того , что я знаю - прописные истины : исключит алкоголь , горячее, острое , цитрусы , исключить солнце прямое + спф высокий фактор
Использовать сыворотки с азелаиновой кислотой , маски
Ну и конечно базовый уход
Но я смотрю , то , что у меня морда красная порой зависит от цикла
Купила Солантру , но пока не использовала
автор Кукусики • 25 февраля 2023
Ответ дляКурочка-наседка
Навіть не можу точно відповісти, інколи зранку прокидаюсь, а щоки вже рожеві...
Курочка-наседка• 25 февраля 2023
Понаблюдайте, может это на косметику такая реакция? Не знаю сколько вам лет, но возможно, климакс. В этом случае, помогут другие методы.
автор Кукусики • 25 февраля 2023
Ответ дляКурочка-наседка
40 🙉
Обнемашечка• 25 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Ой послушаю
Ну и конечно базовый уход
Солантра от розацеа, но, вроде, не убирает красноту
Напланетянка• 25 февраля 2023
Мне помогла солантра. 3 месяца использования и щеки чистые, не горят.
До солантры делала пилинги, лазерное лечение. Ремиссия уже 4 года.
Обнемашечка• 25 февраля 2023
Ответ дляНапланетянка
А что у вас из ухода?
Напланетянка• 25 февраля 2023
Ответ дляОбнемашечка
А что у вас из ухода?
Алголоджи как назначила косметолог 5 лет назад, так и пользуюсь.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 25 февраля 2023
Та ж сама проблема. З дитинства легко червоніла, але справжній треш почався ближче до 40 після запалення жовчного, провокує алкоголь, сонце і стрес. Якщо перших двох чинників можна якось уникнути, то з третім так не виходить, лице пашить навіть після тривалої роботи за компом. Сімейна радила лягти в лікарню прокапатись, але з тою вічною запарою на роботі ніяк руки не доходять, поки що з того, що хоч якось допомагає - Rejuvicare, формула для краси з колагеном з Iherb, в складі крім колагену пантенол, амінокислоти, біотин, вітамін в6, вітамін с і пантенол - доки приймаю, схожа на нормальну людину, і ще примочки з відвару зерен коріандру непогано знімають подразнення. Єдиний мінус - швидко задовбуєшся з тим коріандром бавитися.
автор Кукусики • 25 февраля 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
В мене ніколи такого не було, от за останній рік з´явилось. Теж є проблеми з жовчним, жкх
Спрошу_ка_я_у_мужа• 25 февраля 2023
Ответ дляКукусики
Я вже без жовчного, краще не стало. Зараз пробую ніацинамід, але це трохи екстремальний спосіб, раз сприймається нормально, а раз дико пече, лице запухає як у старої алкоголічки, потім, щоправда, відходить. Поки що не можу сказати, чи діє. ))
Мабуть, знов доведеться те Rejuvicare замовляти, хоча зараз купувати за повну ціну трохи жаба давить (виходить біля 500 грн/місяць).
Однозначно• 25 февраля 2023
Мене рятує La roche posay Cicaplast baume та будь-який догляд для шкіри з центеллою (centella asiatica), а також дієта, хоча дотримуюсь не завжди. Також дуже допомагає настій кореня солодки і ромашки.
Ленне-Рейма• 25 февраля 2023
Послухаю поради.
Анонимушка• 26 февраля 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А что у вас из Rejudicare?
Я ретинолом пользуюсь , крем аквапрайм и ещё пилингом от них
Обнемашечка• 26 февраля 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
А чим прокапатись?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 27 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
А что у вас из Rejudicare?
Рідкий комплекс з колагеном, такий https://ua.iherb.com/pr/rejuvicare-collagen-beauty...
Тільки я його нерозведеним пити не змогла, болів шлунок, з водою пішов нормально.
Спрошу_ка_я_у_мужа• 27 февраля 2023
Ответ дляОбнемашечка
А чим прокапатись?
Не поцікавилась, на жаль, тоді не мала часу, а зараз сімейна в Польщі.