Пополняю_Карму• 19 июня в 20:08

Дівчата, 8 місяць тільки, а вже розтяжки... як боротися?

Може є якісь секрети? Мажуся з 1 триместру, а розтяжки й так жахливі...що з цим робити?
Mrs.Sexuality• 19 июня в 20:09
Ничего. Играйтесь с кремами, но это так, чтоб вас занять.

Коник-стрибунець• 19 июня в 20:10
Ніяк, це генетика. В мене троє і розтяжок немає. В знайомої одна дитина і живіт в жахливому стані, груди хоча не годувала. Нічого не зробиш. В мене розтяжок немає але після третьої- вага ніяк не сходить, на спині жирові ловушки, я в пєчалі...
Ваша прЭлесть• 19 июня в 20:11
Нічогого не зробите. Це генетика. Можете погратися з кремами, але то таке
Бутербродница• 19 июня в 20:16
Я вибачаюся, але ви людина, яка у майбутньому має передати свої знання дитині. Але ви, доросла людина, вірите що мазюки допоможуть попередити гормональні процеси. Тільки восьмий місяць, доречі, звучить, начебто вам ще місяців п´ятнадцять ходити вагітною.
Пугачиха• 19 июня в 20:16
Принять и смирится,только так.Не бойтесь,это нормально
Маю рацію• 19 июня в 20:16
У вас какой вес и сколько набрали за беременность?
Смажена полуничка• 19 июня в 20:22
Не набирати стрімко вагу і зволожувати шкіру..
Дайте згадаю• 19 июня в 20:23
Никак. Со временем они посветлеют. Я родила двух детей, растяжки каждый раз добавлялись новые.
автор Пополняю_Карму • 19 июня в 20:24
Ответ дляБутербродница
Не знаю чому Ви сама себе вибачаєте, але це вже як Вам хочеться, звісно) знань в мене достатньо і про гормональні процеси за роки лікування знаю більше, ніж хтось інший....лише 8 місяць мається на увазі, що найскладніший процес - пологи ще попереду

неДодекаэдр• 19 июня в 20:24
...це може дивно, але у мене так:
1- вагітність -син , то були розтяжки , прям сині,...бе...нічим не мазала, часи тоді були такі(((((.2- вагітність - донька, не було розтяжок взагалі, правда пузан мазала оливковим маслом і кремом Колістар(така велика банка)купувала в Брокарді.
Смажена полуничка• 19 июня в 20:24
У моїх усіх сестер жахливі розтяжки після першої вагітності і так само мені казали, що не парся це генетика, але я контролювала вагу, мазала кремами усілякими і о , диво! Навіть після двох вагітностей у мене плаский живіт.
Бутербродница• 19 июня в 20:25
Ответ дляПополняю_Карму
І??? Як пологи впливають на розтяжки? І якщо знаєте, навіщо питаєте?
автор Пополняю_Карму • 19 июня в 20:25
Ответ дляМаю рацію
88 кг; за час вагітності 13 кг, ще 17 за час лікування гормонами до цього
автор Пополняю_Карму • 19 июня в 20:27
Ответ длянеДодекаэдр
...це може дивно, але у мене так:
А ті, що від сина такі й залишились чи посвітлішали?
автор Пополняю_Карму • 19 июня в 20:28
Ответ дляБутербродница
Бо практичний досвід, навіть, якщо він чужий завжди інформативніший за теорію
Бутербродница• 19 июня в 20:37
Ответ дляПополняю_Карму
Так... Медицинські дані дійсно менш інформативні за особисті висновки. Ну, можливо...
Підкину вам і своїх. Я пройшла через три вагітності, одна з яких близнюками, кожний по 3кг. Та і набирала я кожного разу кілограмів по 20-30. І я не мала жодної розтяжки. Моя сестра стала як тигр вже при першій вагітності, хоча вагу майже не набрала через токсикоз. Також, при вагітності близнюками я лежала на зберіганні майже 5 місяців, в загальній палаті на 12 людей. Побачила, мабуть, сотні вагітних. Повірте, нема жодного зв´язку розтяжок з вагою та змащуванням себе чим завгодно.
Чорт і Шо• 19 июня в 20:49
Авторе, це залежить від шкіри. Масла та мазі додаткове зволоження, але принципово вони ситуацію не змінять.
Після пологів може зашліфуєте або зробите татуаж. У мене теж трохи зʼявилося на одному боці, але зараз вже малопомітно і якщо носити високі трусики, то ховається під ними.
автор Пополняю_Карму • 19 июня в 20:57
Ответ дляБутербродница
Дякую, тепер буду знати, що зробила все, що могла. Бо я зазвичай хіба що кремом на руки користуюсь, а з догляду, то шампунь+кондиціонер, і на цьому все. Всі ті багаточисленні баночки, про які я чую від подруг для мене далекі. Але, тут під час вагітності думаю мушу себе стримати в формі. Насправді ненавиджу ті мазюкання, вже думала, може мазюкаю неправильно або не тим...
Уходя дверю не хлопать• 19 июня в 23:43
Ніяк, це дрібниці

неДодекаэдр• 23 июня в 16:20
Ответ дляПополняю_Карму
...за роки стали світлими, але їх видно, якщо придивитися.