ЯниЯ• 25 февраля 2023
Тема відволіктись - була сьогодні в секонді)
Доброго вечора!
Була сьогодні в секонді. Ось що спіймала. Як вам?)
Королева спама• 26 февраля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Так покажіть хоч щось, бо в мене подруга навпаки ниє - що ні кашеміру з шовком ні важкого люксу, один ширпотреб. Єдине, що є деякі крамниці, де можна знайти непогані вінтажні речі
Пфф,я целенаправленно ищу в первый день кашемир и шелк,так его нет почти,чтоб без дырок. А в четвёртый/ пятый день забираю тот,что можно зашить культурно
Королева спама• 26 февраля 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Кстати,вчера была в секонде, четвёртый день,купила блузу шелковую с принтом птицами,но пришлось зашивать подмышку)))
Чумачечая Весна• 26 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
Не часто купую, але регцлярно заходжу.
Стан має бути виключно новим або ідеальним. Дивлюсь кожен сантиметр/ стан бірки / швів / склад
Іншого не купую
Аналогічно.
Чумачечая Весна• 26 февраля 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І я була)
Все на дитину. Все нове не ношене, на фото чомусь темніше . Все вийшло на 296 грн.
Не ходила до секонду декілька років. А це вже декілька разів ходила, але собі пообіцяла брати тільки абсолютно нові речі.
Так менше барахла виходить
В моєї юбка така ж сама, і вона її обожнює)))
Агент Пинкертона• 26 февраля 2023
Ответ дляРозавенная
Вау, кроляча нора!! Скільки?)
Ржу не магу.вы сделали мой день!!!
А я с косою• 26 февраля 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Футболка для дома, но вам виднее
Это футболка полы мыть,вырощенная и ещё и вонючая
В ней умерли 5 человек
Заела_пластинка• 26 февраля 2023
Ответ дляКубик Рубика
Да, можно идти смело, там даже без всяких скидок можно недорого купить, а уж по скидкам так вообще)
Круто
ЯниЯ
• 26 февраля 2023
Ответ дляА я с косою
В ней умерли 5 человек
Оце Вас поплавило(
Таких злюк ніхто не любить
Поумничка• 26 февраля 2023
Ответ дляЯниЯ
250 грн
Льон, M&S, стан ідеальний, думаю нова
Ну вам нравится-отлично.
Если б было 40 я б сказала огонь)
Я не понимаю секонд, я б лучше взяла новую.
Если б было 40 я б сказала огонь)