Намакушка• 26 февраля 2023
Завтра на МСЕК, боюсь
Начиталась, як там з людей знущаються, чмирять, лише щоб групу не дати. Знаєте такі історії чи все нормально там?
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
У вас був рак? В мене теж видалена повністю і не дали, операція пройшла успішно.
Ні не рак
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
А ви давно подавались на групу?
Дон Пэдро• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Бліін, а як ви гавкали, навчіть)
То я не для себе) мені не дали.як для когось потрібно то самовіддача 100%, для себе так не виходить)
Дон Пэдро• 26 февраля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Спочатку дали на рік,через рік пожиттєво,без грошей і знущань.Але в мене був рак,може тому так
Якщо був рак, то дають одразу.
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
А що казали, на закон ссилалися чи доказували, що людині важко?
Дон Пэдро• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
А ви давно подавались на групу?
Мені одразу сказали що при видаленні дають або якщо рак, або операція пройшла не зовсім вдало наприклад буває голос пропадає.
Дон Пэдро• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Аналізи.на які комісія навіть достепенно не звернула увагу.
harchushyn• 26 февраля 2023
У мене чоловік отримав третю групу.
Без гавкань,без грошей.
Якщо є УСІ підстави,усі документи, довідки,висновки, і кількість днів відлежаних у стаціонарі протягом року-ніхто не відмовляє.
У мами та ж ситуація.
Спеціально лягала перед МСЕК в стаціонар,щоб була потрібна кількість лікарняних днів. Ретельно ставилася до усіх довідок в т.д.
Висновок для групи не дають в залежності від того,хто як жаліється чи гавкає, а на основі документів.
Без гавкань,без грошей.
У мами та ж ситуація.
Дон Пэдро• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
А ви давно подавались на групу?
Як довго за останній рік ви пролежали в лікарні?
Ангелочек с рожками• 26 февраля 2023
Кто удалял щитовидную железу, сколько стоит операция? Как узнать рак или нет? Нужно ли делать биопсию или уже во время операции? Завтра еду к хирургу... Поставили диагноз,,рак,,...
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Влітку тільки операцію зробила. До того не лежала
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляRtyu-92ee
В августе проходили МСЭК, нас не вызывали группу дали по анализам и документом с больницы
Ви чекали в коридорі і вас не викликали?
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Я близько 20 тис віддавала, за все, окрему палату і т.д
Ангелочек с рожками• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Дякую Вам за відповідь.
ЛедиДи• 26 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
Вам без биопсии поставили диагноз?
Сусановна• 26 февраля 2023
Ответ дляАнгелочек с рожками
А как без биопсии такой диагноз поставили?
ЯкаКраля• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
У вас може діагноз серйозний, а в мене щз видалена
Напишіть завтра , як пройшло
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляНафаня Маня
А довідку дають зразу на руки, чи пізніше в лікарню відправляють?
Бандитка Сью• 26 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Якщо був рак, то дають одразу.
Дивлячись яка стадія і чи була хімія.
МСЕК проходила влітку, досить неприємно, але терпимо.
Chinchilla25• 26 февраля 2023
В мене видалена щз,операція з ускладненнями пройшла, онко, проходила радіойод. Дали третю пожиттєво , хоча пропонували другу на рік. Я побоялась брати другу , бо весь час щос змінюють). Отримала в осени 2021 року.
Як мені тоді пояснювали , що головною причиною для пожиттєвої групи є саме опромінення, а не сам факт видалення органа. Хоча в законі нічого не сказано про опромінення, а написано саме за повне видалення органа.
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляChinchilla25
А вам довідку дали зразу на руки, чи пізніше в лікарню відправляли?
Chinchilla25• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Якщо честно , я не пам’ятаю , в мене сильно постраждала памьять після операцій. Хоч лікарі всі заповнювали мене що за пів року все відновиться , Но минуло вже 1,5 і не набагато стало краще. Точно щось дали в руки і сказали через місяць йти до пенсійного. В мене стільки паперів було за той час), я ходила з пакетом паперів. Що забирали , що мені залишали
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляChinchilla25
Ого, а чому в пенсійний аж через місяць?
Chinchilla25• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Вони передають документи і поки вони дійдуть , мабуть щоб дарма не ходили зайвий раз. Пам’ятаю що посвідчення прийшло швидше ( казали що через місяць), десь за 2,5 тижні отримала. Пенсію назначають від моменту отримання групи( якщо стажу вистачає). Я тоді за 4 місяці отрима одразу.
Chinchilla25• 26 февраля 2023
Ответ дляНамакушка
Ви ж і мсек чекали ? В нас тоді черга була на 3-4 тижні.
Намакушка
• 26 февраля 2023
Ответ дляChinchilla25
Мсек я тиждень чекала. Думала в пенсійний зразу можна подати документи
Божий одуванчик• 26 февраля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Все у кого нет шитовидки положена третья группа, вне зависимости от причин. Открываем законы и читаем