Печенюшка• 27 февраля 2023
Обстеження підшлункової в Києві
Дівчата, порадьте лікаря в києві для обстеження підшлункової. Бажано на лівому березі, але до хорошого лікаря поїду хоч куди ) дякую
Печенюшка
• 27 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Полі+клініка на Привокзальній
Дякую. Ви там лікувались?
Янка-угомонись• 27 февраля 2023
Ответ дляПеченюшка
Дякую. Ви там лікувались?
Так, лікувала підшлункову
Ще хороший лікар Олінчук А.І, спочатку я була в нього, але він переїхав працювати на правий берег(але хороший, зараз дуже важко знайти хорошого спеціаліста), а потім ходила до Свиридової на Привокзальну, сюди мені ближче