Дедуськина бабуська• 27 февраля 2023
Девочки кто-то конкретно обращался к гинекологу с проблемой тяжелых ПМС?
Девочки, очень прошу, посоветуйте гинеколога из Киева , который может помочь с тяжёлым ПМС. Нет времени и финансовой возможности пробовать разных врачей, может кто-то решал конкретно эту проблему?
Заранее благодарю.
Ресничный червь• 27 февраля 2023
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
В мене все вирішилося банально пологами.
Пологи - така собі банальщина)
Кукусик• 27 февраля 2023
Обращалась, ничем мне не помогли. Сделали узи, сдала анализы. Сказали все ок, доктор сказала ну не повезло вам значит. Боли адские по сей день, рвота, тремор, скачет давление, если во время не выпью немесил, то мне кажется что умру.
Ресничный червь• 27 февраля 2023
Ответ дляКукусик
Так реально Циклоденон спробуйте. Або, якщо ефекту швидше, ніж за 2-3 місяці хочете, то ОК.
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Я зверталася. Все вирішилося банально - магній та циклоденон.
Наскільки у Вас був тяжкий стан? Чи варто мені звертатися, чи спершу спробувати Ваші препарати ( погуглю циклоденон).
У мене просто нестерпно вже, терпіла років 5..
Зараз вже не можу.
Перші два тижня циклу я нормальна, повноцінна людина, навіть щаслива .
Другі два тижня ( пік стану - день/два до міс) істерики, склероз , трусятся частини тіла, немає бажання жити в прямому сенсі, повна апатія , змішана з агресією і відчуття повної безнадійності . Я здурію скоро.Або вже ..
Зараз я пишу в адекватному стані, бо початок циклу.
Чи може це до психіатра уже ?
Зараз вже не можу.
Чи може це до психіатра уже ?
Все знаю вдоль и поперек )• 27 февраля 2023
Нет, это гормоны. С этим прекрасно справляются ОК либо спираль Мирена. Я уже и забыла как это плакать навзрыд, из-за того, что муж, когда делал тебе чай, забыл туда сахар положить
Ресничный червь• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Зараз вже не можу.
Чи може це до психіатра уже ?
Зараз вже не можу.
Чи може це до психіатра уже ?
Дуже схоже було. А в перший день циклу ще й люта нудота разом з диким болем. І найважче те, що я розуміла, що я веду себе невдекватно( але зробити з собою нічого не могла
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Так, я хочу ОК.
Я вже створювала тут подібну тему , і дівчата вілписувалися, що на ОК пом´якшуються симптоми.
Але мені потрібен дійсно компетентний лікар, який назначить саме ті гормони здати , які потрібно ( а не всю гормональну панель за всі гроші світу) і зважаючи на мій стан пропише правильні ОК
То ж я питаю, може хто знає конкретного лікаря, буду дуже вдячна, район не має значення.
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляДаю справку
А тяжелый пмс- это что конкретно? Какие жалобы?
Выше написала, спасибо
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Сколько вам лет?
39, это длится уже лет пять , по нарастающей, если сейчас не решу, через год попаду на Фрунзе
KateFrosty• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Так, я хочу ОК.
Це я вам писала. Лікар є. Пишіть у Приват, дам телефон. Дам на вибір двох - з Лелеки і з державної лікарні
Вытворунка• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Так, я хочу ОК.
Я интересовалась темой, по протоколу анализы вообще не обязательны для назначения КОК. У нас в клиниках это просто выкачка денег. Врач вас должен просто опросить и собрать анамнез
Даю справку• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Вам правда нужна консультация психиатра, описанное как то на пмс не тянет
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Так, Ви мене розумієте.. я вже зовсім не можу це контролювати.
Діти дивляться, як трушуся в істериці, я розумію, що треба що завгодно зробити, аби це не допустити, і нічого не можу вдіяти.
Трохи допомагав гідазепам, але закінчився , і без рецепту не продають. Може таки до психіатру звернуся, щоб рецепт на нього дав.
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляKateFrosty
Дуже дякую, іду у Приват
Акуна_Матата• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
У меня такое было лет 10 перед климаксом. От 39-49. Так же по наростающей. Я еле это пережила.
Узнайте за эту спираль гормональную. Слышала, что она помогает.
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляДаю справку
А почему оно появляется во второй половине цикла и по наростающей до самых месячных , а затем резко прекращается? Я вижу четкую связь
Жидкость для снятия глаз• 27 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Пологи - така собі банальщина)
Зато дієво. Насправді, це здебільшого генетика. І я не вірю, що допоможуть пігулки. Принаймні ніхто з гінекологів мені цього не обіцяв.
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Спасибо, я уже готова все что угодно в себя вставить, лишь бы оно прекратилось
Ресничный червь• 27 февраля 2023
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Можливо. Я звернулася до лікаря Щ такою проблемою, коли вже мала дитину
Даю справку• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Возможно, но конс психиатра нужна
Дедуськина бабуська
• 27 февраля 2023
Ответ дляВытворунка
Вот и я о том же. Просто я обращалась несколько лет назад с этой проблемой, прописали какие-то БАДы, которые помогли на несколько месяцев, но они были очень дорогие во первых, а во вторых, перед тем как мне их прописать, доктор назначила сдать все существующие гормоны, и щитовидной в том числе, я просто это финансово сейчас не потяну..
Фруты_Буты• 27 февраля 2023
Ответ дляРесничный червь
Акуна_Матата• 27 февраля 2023
Ответ дляДедуськина бабуська
Автор! Узнайте за эту спираль. Один раз заплатите и все. Чем носить туда деньги постоянно и тестировать кучу бестолковых дорогих БАДов. Сдавать кучу дорогостоящих анализов. И без толку.
Я так же мучалась, терпела и не куда не обращалась, банально не было за что. Эти 10 лет выкинуты из жизни. Вспоминаю как кошмарный сон.
А моя знакомая поставила эту спираль и про все забыла.
Я не знаю сколько это стоит. Даже не интересовалась, знакомая не близкая. Но ей помогло. Она расцвела на глазах. Стала другим человеком. Превратилась из фурии в нормальную женщину. Правда поправилась.
Но качество жизни у нее заметно улучшилось.
Серьезная баба• 27 февраля 2023
В мене була така ж проблема. Лікарі нічим допомогти не могли, всі казали, що такий в мене організм і така моя доля страждати. Була у багатьох лікарів, ніхто нічим не допоміг. Поки не почала приймати КОК, бо вирішили з хлопцем перестати використовувати презерватив. Це просто щастя. Я жалкую, що раніше не почала їх приймати. До речі, в Україні мені перший раз лікар цілу купу аналізів призначив, ще й в певні дні місяця потрібно було здавати, чекала, ходила до нього майже не кожен тиждень. Потім переїхала за кордон, вирішила поміняти КОК на менш дозовані, то лікар навіть не назначив ніякі аналізи. Просто перший ліпший назначив. Потім в мене були мігрені як побічні ефекти, то я до нього ходила кожного місяця і він просто призначав мені інший препарат кожен раз. Ось так і підібрала собі КОК.