Тримбулька• Изменено вчера в 23:35

Страх и ненависть в Одессе. Это правда?

Несколько недель назад на Одесском форуме появилась новая тема с таким названием про страх и ненависть в Одессе, и с вот таким вот стартовым постом (приведу ниже). Но дальше никто не обсуждает, но тему и не убирают.
Как думаете, это правда или нет?
Это же уже реально какой-то полный трэш, помимо самих людоловов ТЦК. Не знаю кто это написал, наверно, есть основания у человека, но настолько трэшово все...

Поки країна бореться з ворогом, у самому серці Одеси розквітає справжній пекельний ад. Ім´я його творця та головного наглядача добре відоме місту — Давид Артурович Данелян. Про його «подвиги» давно пишуть у телеграм-каналах, але правоохоронці уперто вдають, ніби нічого не відбувається.
Стало відомо, що під керівництвом Данеляна його підлеглі перетворили призов на службу на справжнє полювання на людей — і це не метафора. Свідки, які пройшли через «данелянівський концтабір», розповідають речі, які не вкладаються в голові нормальній людині.
Чутки, що блукають містом, приголомшують: підлеглі Давида Артуровича підпалюють двері квартир мобілізованих, переслідують їхніх родичів, а в найжахливіших випадках — вбивають домашніх улюбленців прямо на очах у господарів. Ці методи застосовують, аби зламати волю, перетворити людину на покірну худобу.
Навіть ця жорстокість меркне в порівнянні з головним «ноу-хау» Одеського військкомату. Як з´ясувалося, у стінах його ТЦК працює найбездушніша букмекерська контора в історії. Букмекером виступає саме керівництво, а ставки приймаються не на футбол, а на життя і смерть.
Правила прості: співробітники роблять ставки на те, чи виживе мобілізований, якого вони ж і відправили на найгарячішу ділянку фронту. Коефіцієнти — таємниця за сімома печатками, але відомо, що сам Давид Артурович бере невеликий відсоток з кожної такої угоди.
Звичайно, така «лотерея» — уділ не для всіх, а для обраних. У Данеляна є VIP-пропозиція: за 4-5 тисяч доларів можна просто зникнути. Не з міста, а зі списків. Заплатив — і ти не учасник війни, а просто людина, якій треба не траплятися на очі тим, кого чекає «інша доля».
Підприємливість Давида Артуровича не знає меж. Окрім ставок і відкупів, він налагодив стабільний дохід у 50 тисяч доларів щомісяця від продажу гуманітарної допомоги! Маючи широкі зв´язки серед бізнесменів і чиновників, він створив цілу мережу з реалізації «списаного» обмундирування, зброї і тієї самої допомоги, що призначена бійцям на передовій. У схемі задіяні всі — від рядових підлеглих до великих політиків. Кожен отримує свій стабільний шматок.
І, звичайно, постає питання: куди ж йдуть усі ці криваві мільйони? Офіційна декларація Данеляна скромничає: житловий будинок, гектар землі та чотири скромні авто.
Стало відомо, що реальний стан родини — це розкішна квартира в центрі Києва, квартира та особняк у Варшаві площею 260 квадратів і вартістю півмільйона доларів. Та й це не все: на рахунках у варшавських банках у нього лежить ще півмільйона доларів, а в гаражі, окрім задекларованих скромних авто, приховані два Land Cruiser 300, що перебувають у Польщі. Не забуваймо й про прикраси від елітних брендів, у яких вони виступають разом із дружиною — їхню вартість навіть оцінити страшно.
Поки одні гинуть в окопах, інші роблять на їхній смерті бездушні ставки, торгують допомогою, надісланою для героїв, та скупують мільйони на зарубіжних рахунках. Система прикриває їх, бо вони — її вірні «цуценята».
Невісточка ж• сегодня в 00:33
ФорумОд еще жив?
Петриківна• сегодня в 00:47
Ответ длямиссАрфография
Эту мафию привел Зеленский к власти.Нас тупо грабят.Крестный отец ТЦКа.
Якби ж то просто грабували. Вбивають,знищують.
Василина Семеніч• сегодня в 00:48
Ответ дляНога на ногу
Начнем с того, что почти половина украинцев не голосовали на выборах. Не из кого было там выбирать. Порошенко был так ’хорош’, что проголосовали за Зе, лишь бы против Пороха. Зачем тогда это писать все время?
Лохи повелись на пропаганду, а тепер те і чуєш, що нє галасавал, нє закого было галасавать.
На вулиці вас до 19 року не відловлювали вже треба було хоч би за це обрати порошенка.
Як можна було повірити в те що цю війну може зупинити зелена сопля, яка не знає і не розуміє її причини і несе дічь про ’пасматрєть в глаза’...
руки_Крюги• сегодня в 00:51
А кто такой этот Данелян? В гугле не нашла его и фото, но написано, сил в городе все его знают
ВерСаСе• сегодня в 01:26
Ответ дляЗаместитель Анонима
фото
Пособите с рвотным смайлом, плииз
Молчалка• сегодня в 02:14
Якщо правда, то сволота
Чарівна патика• сегодня в 04:27
Невестка мне давно рассказывала, что муж ее подруги всю зарплату отдает каждый месяц за бронь в Одессе.
автор Тримбулька • сегодня в 05:49
Ответ дляНевісточка ж
ФорумОд еще жив?
Конечно, хоть и нет той массовости, как раньше, но все равно многие темы очень активны.
автор Тримбулька • сегодня в 06:06
Ответ дляВасилина Семеніч
Вы такая наивная. Мы еще не знаем как было бы при Порошенко в войне. И почему вас удивляет, что масса людей не голосовали? Выборщики Зе первыми массово здристнули за границу, это факт.
Нога на ногу• сегодня в 06:12
Ответ дляТримбулька
Тоже знаю таких, самые ярые поклонники Зеленского, агитировали за него, и при первых взрывах в феврале 2022 уже сбежали из Украины, счастливо сидят на пособиях, и радуются, возвращаться в Украину не планируют.
Василина Семеніч• 1 час назад
Ответ дляТримбулька
Ну ’ви еще не знаєте как бы было при порошенку’-Це також улюблена фраза зе виборців.
Так послухайте що говорив порошенко перед війною. Мінувати , укріплювати лінію біля криму, відправляти бригади до шляхів можливого наступу.
Як мінімум не було десятків тисяч трупів у Маріуполі, люди змогли б виїхати.
Я вже не кажу про те, що вибір зе це був сигнал для москви про напад
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляНога на ногу
Во многих регионах примерно одинаково, вам лишь бы ляпнуть?
Днепропетровская область — 87,25%
Одесская область — 87,21%
Донецкая область — 86,94%
Запорожская область — 86,55%
Полтавская область — 82,15%
Сумская область — 82,12%
Херсонская область — 83,02%
Харьковская область — 86,88%
капец...я в числе 14 процентов